روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: افکار
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " دلیل ناراحتی مدیران پرسپولیس از گل‌محمدی مشخص شد از منبع افکار. "

دلیل ناراحتی مدیران پرسپولیس از گل‌محمدی مشخص شد

شنیده می شود مدیران باشگاه پرسپولیس از سرمربی این تیم بابت خرید مهاجم خارجی ناراحت هستند.

با اینکه چیزی به شروع فصل جدید لیگ برتر فوتبال کشورمان باقی نمانده، اما هنوز باشگاه پرسپولیس موفق نشده طبق خواسته یحیی گل محمدی یک یا دومهاجم خارجی برای تقویت تیمش جذب کند. این در حالی است که باشگاه پرسپولیس بیش از یک ماه درگیر جذب کاسیانو مهاجم برزیلی ویزلا پرتغال بود اما شب گذشته یحیی گل محمدی به مدیران این باشگاه اعلام کرد به خاطر مصدومیت، جذب کاسیانو منتفی شود.این در شرایطی است که در این مدت مهاجمان زیادی به یحیی گل محمدی معرفی شد اما سرمربی پرسپولیس فقط به جذب کاسیانو علاقه داشت که همین موضوع باعث شد خیلی از گزینه های معرفی شده سر از تیم های دیگر در بیاورند. از طرفی عدم جذب مهاجم خارجی باعث شده تا از طرف هواداران و رسانه ها فشار زیادی روی مدیران باشگاه پرسپولیس بیاید و همین موضوع روزگار سختی برای آن ها رقم زده.حالا شنیده می شود که مدیران باشگاه پرسپولیس از اینکه یحیی گل محمدی نام مهاجم خارجی جدیدی را به این باشگاه اعلام نمی کند ناراحت هستند. آنها معتقد هستند که گل محمدی نام مهاجم خارجی مدنظرش را دیر اعلام می کند و از طرفی هم هواداران فکر می کنند عدم جذب مهاجم خارجی به خاطر تعلل مدیران باشگاه است و به خاطر همین از گل محمدی ناراحت هستند.هرچه هست سرمربی پرسپولیس هرچه سریعتر باید مهاجم مدنظرش را به باشگاه اعلام کند تا مدیران این باشگاه بتوانند با گزینه های مدنظر وارد مذاکره شوند. البته ذکر این نکته ضروری است که نسبت به یک ماه گذشته تعداد مهاجم خارجی خوب کمتری در بازار نقل وانتقالات وجود دارد و همین موضوع کار را برای پرسپولیس سخت تر کرده است.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " دلیل ناراحتی مدیران پرسپولیس از گل‌محمدی مشخص شد از منبع افکار. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×