روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: افکار
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " میزان دریافتی فصل گذشته سرمربی پرسپولیس مشخص شد از منبع افکار. "

میزان دریافتی فصل گذشته سرمربی پرسپولیس مشخص شد

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس قسمت اعظمی از قرارداد فصل گذشته خود را دریافت کرده است.

پس از پایان فصل گذشته و البته شروع فصل جدید بازیکنان پرسپولیس چند نوبت نسبت به عدم دریافت مطالبات خود اعتراض کردند. در این بین حتی یحیی گل محمدی هم چندین بار به صورت رسمی و غیر رسمی به عدم پرداخت مطالبات بازیکنان و اعضای کادرفنی تیمش معترض شد اما هیچ وقت در مورد مطالبات خودش اعتراضی انجام نداد و صحبتی هم در رسانه ها نکرد.حالا بد نیست بدانید که طبق اطلاعاتی که به دست ما رسیده یحیی گل محمدی تا امروز بیش از ۹۰ درصد از قرارداد فصل گذشته خود را دریافت کرده و از این بابت طلبی از باشگاه پرسپولیس ندارد. شنیده ها حاکی از آن است که مبلغی که به گل محمدی از قرارداد فصل گذشته اش پرداخت نشده مربوط به جریمه حذف از جام حذفی فصل گذشته است و این یعنی سرمربی پرسپولیس عملا هیچ طلبی از این باشگاه برای فصل قبل ندارد.با این وجود اما گل محمدی بار ها به خاطر شرایط مالی بازیکنانش و مطالبات آنها در مصاحبه های خودش اعتراض کرده و پیگیر پرداخت شدن این مبالغ بوده و عدم طلب خودش از باشگاه پرسپولیس باعث نشده که به فکر مطالبات بازیکنان و اعضای کادرفنی تیمش نباشد. شنیده می شود بازیکنان و اعضای کادرفنی پرسپولیس نزدیک به ۲۰ درصد از قرارداد های فصل گذشته خود طلبکار هستند و رضا درویش و مدیران این باشگاه هم اعلام کردند به زودی این مبلغ پرداخت خواهد شد. هر چند که شب گذشته شایعاتی مبنی بر واریز پانزده درصد از رقم قرارداد سرخ ها مطرح شد اما باشگاه پرسپولیس خبر رسمی در این خصوص مخابره نکرد!

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " میزان دریافتی فصل گذشته سرمربی پرسپولیس مشخص شد از منبع افکار. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×