روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: افکار
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " ستاره گلزن پیشین استقلال در رادار پرسپولیس از منبع افکار. "

ستاره گلزن پیشین استقلال در رادار پرسپولیس

از باشگاه پرسپولیس خبر می رسد که پس از ناکامی سرخ ها در جذب یک مهاجم کارآمد، نظر یحیی گل محمدی در مورد شیخ دیاباته تغییر کرده و او به لیست خرید سرخپوشان اضافه شده است.

پایان همکاری مهاجم سابق تیم استقلال تهران با باشگاه الغرافه قطر موجب شده تا شایعه حضور وی در پرسپولیس پررنگ شود.شیخ دیاباته یکی از موثرترین بازیکنان خارجی لیگ برتر ایران به شمار می رود که سابقه پوشیدن پیراهن تیم استقلال تهران را در کارنامه دارد. وی با این تیم به عنوان آقای گلی لیگ برتر نیز رسید. دیاباته بعد از ۲ فصل حضور در جمع آبی پوشان استقلال را به مقصد فوتبال قطر ترک کرد تا شاگرد آندره آ استراماچونی شود.دیاباته در لیگ ستارگان هیچگاه نتوانست مانند فصل نخست حضور در استقلال عملکرد درخشانی داشته باشد. عدم رضایت استراماچونی از عملکرد دیاباته موجب شد تا نام این بازیکن در لیست فروش باشگاه الغرافه قرار گیرد. علاوه بر شیخ دیاباته نام سعید عزت اللهی نیز در لیست خروجی استراماچونی است.پایان همکاری دیاباته با الغرافه موجب شد تا شایعه حضور وی در لیگ برتر ایران به گوش برسد. برخی از حضور این بازیکن در استقلال تهران خبر می دادند اما مسوولان این باشگاه هیچ علاقه ای به جذب مهاجم پیشین خود ندارند. بی رغبتی استقلال در جذب دیاباته موجب شده تا خبر احتمال حضور وی در تیم پرسپولیس نیز منتشر شود.یحیی گل محمدی و مسوولان باشگاه تا کنون نتوانستند در خط حمله به اهداف خود برسند و مصدومیت حامد پاکدل و مهدی عبدی نیز آنان را نگران کرده است نگرانی که ممکن است پای دیاباته را به لیگ برتر فوتبال ایران باز کند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " ستاره گلزن پیشین استقلال در رادار پرسپولیس از منبع افکار. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×