روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: افکار
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " خرید جدید استقلال حسرت پرسپولیسی ها را برانگیخت ! از منبع افکار. "

خرید جدید استقلال حسرت پرسپولیسی ها را برانگیخت !

به نظر می رسد که پرسپولیسی ها پس از ناکامی در جذب مهاجم خارجی در حسرت از دست دادن پیمان بابایی خرید جدید استقلال به سر می برند.

مهاجم برزیلی ویزلا آن قدر تعلل کرد و درخواست های عجیب و غریبی داشت که باشگاه پرسپولیس قید خرید او را بزند. از طرفی شیخ دیاباته به یحیی گل محمدی معرفی شده است که سرمربی پرسپولیس خیلی نظری روی او نداشته است.در چنین شرایطی شنیدیم پرسپولیسی ها از بابت نخریدن پیمان بابایی حسابی پشیمان شده اند.مهاجمی که یکی، دوسالی در لیست یحیی گل محمدی بود اما به دلیل داشتن قرارداد با تراکتور تبریز نمی توانست پرسپولیسی شود.امسال پیمان بابایی قراردادش با تیم تبریزی به پایان رسید و بازیکن آزاد شد. در چنین شرایطی او می توانست به راحتی سرخپوش شود اما به خاطر اتفاقات بازی برگشت در تبریز و درگیری با امید عالیشاه، یحیی گل محمدی قید این مهاجم را زد. بابایی هم که دید تماسی از باشگاه پرسپولیس برای عقد قرارداد ندارد راهی استقلال شد و این روزها با پیراهن شماره 7 آبی ها تمرین می کند.شاید اگر یحیی گل محمدی می دانست پروسه خرید مهاجم این قدر طولانی و خسته کننده می شود هرگز قید پیمان بابایی مهاجم مورد علاقه اش را به دلیل یک درگیری ساده در بازی رسمی پرسپولیس و تراکتور نمی زد!

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " خرید جدید استقلال حسرت پرسپولیسی ها را برانگیخت ! از منبع افکار. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×