روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: افکار
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " وقتی «طارمی» در الغرافه نیز مقصر همه ناکامی هاست! از منبع افکار. "

وقتی «طارمی» در الغرافه نیز مقصر همه ناکامی هاست!

مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس نه تنها نزد هواداران این تیم بلکه حالا در فوتبال قطر نیز به عنوان مقصر تمام ناکامی ها خوانده می شود.

به گزارش افکارنیوز، هواداران تیم فوتبال پرسپولیس معتقدند مهدی طارمی با بازگشت بی موقع خود از ترکیه و عدم بازپس دادن پول باشگاه ریزه اسپور، این باشگاه تهرانی را تحت فشار قرار داد و با بسته شدن پنجره نقل و انتقالات، همه اتفاقات بد علیه اش رقم خورد. او از نگاه پرسپولیسی ها، مقصر تمام ناکامی های این باشگاه است.جالب اینکه روزنامه الرای چاپ دوحه قطر در گزارشی در خصوص شکست اخیر الغرافه مقابل السیلیه نوشت: «دلیل اصلی شکست الغرافه بازیکنان خود این تیم هستند. از خط حمله گرفته تا اشتباه دروازه بان. قبل از هر چیزی مقصر خط حمله و به ویژه مهدی طارمی است که به راحتی فرصت ها را از دست می دهد. او صاحب یک فرصت بسیار خوب شد. این در حالی بود که الغرافه با یک گل پیش بود و اگر طارمی آن توپ را به گل تبدیل می کرد در حال حاضر نتیجه دیگری رقم خورده بود.»

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " وقتی «طارمی» در الغرافه نیز مقصر همه ناکامی هاست! از منبع افکار. "

اخبار گوناگون