روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: افکار
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " واکنش رسمی پرسپولیس به ادعاهای اخیر باشگاه ها درباره سرخپوشان از منبع افکار. "

واکنش رسمی پرسپولیس به ادعاهای اخیر باشگاه ها درباره سرخپوشان

مدیر روابط عمومی پرسپولیس گفت:به شدت از شفاف شدن مسائل استقبال و برای آن لحظه شماری می کنیم؛ باشگاه ها چند روزی صبر کنند به خوبی متوجه خواهند شد که سر حق و آبروی پرسپولیس با کسی شوخی نداریم.

به گزارش افکارنیوز، پندار خمارلو در پاسخ به سوال سایت پیروزی درباره مطالب منتشر شده از سوی باشگاه استقلال در واکنش به موضع گیری روز گذشته سرخپوشان اظهار داشت: واکنشی که از سوی ما نسبت به صحبت های مطرح شده بروز کرد نرم ترین رفتاری بود که می شد نسبت به ادعاهای مطرح شده بیان کرد و همانطور که روز گذشته اعلام کردیم، به همین موضوع بسنده نمی کنیم.وی ادامه داد: اگر آن طور که مطرح شده است، تصور می کنند آن چه گفته ایم بلوف یا شوخی بوده است فقط چند روز صبر کنند تا ببینند؛ با آن ها شوخی نداریم وقتی به خود اجازه می دهند هر ادعای نادرستی را مطرح کنند. ما سر حقوق و آبروی پرسپولیس با احدی شوخی نداریم و از فدراسیون فوتبال هم می خواهیم با رسیدگی جدی به این موضوع جلوی ادامه این وضعیت را بگیرند.خمارلو درباره اینکه آیا باشگاه واقعا قصد دارد برای دفاع از خود برابر این ماجرا بایستد و مسائل را به شکل حقوقی پیگیری کند، اضافه کرد: قطعا همینطور است و اقدام های خود را در حوزه های مختلفی پیش می بریم از جمله اینکه برای اثبات ضرر و زیان پرسپولیس ناشی از اشتباهات سهوی داوران مستندات لازم هم گرد آوری شده است.همچنین بازیکن استقلال به صراحت، در پاسخ به سوال های خبرنگاران درباره پرسپولیس صحبت کرد. وی همچنین ادعاهایی را هم مطرح کرد. قطعا چنین رویه ای پیگیری خواهد شد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " واکنش رسمی پرسپولیس به ادعاهای اخیر باشگاه ها درباره سرخپوشان از منبع افکار. "

اخبار گوناگون