روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: افکار
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " برانکو غرور را به هواداران بازگرداند از منبع افکار. "

برانکو غرور را به هواداران بازگرداند

مهدوی کیا گفت: پرسپولیس تا قبل از برانکو نتایج خوبی نمی گرفت، اما برانکو غرور را به هواداران بازگرداند، الان هم این تیم در هر مسابقه ای حاضر می شود، با قدرت و زیبا بازی می کند.

به گزارش افکارنیوز، مهدی مهدوی کیا در حاشیه تمرین پرسپولیس اظهار داشت: قول داده بودم که بیایم و امروز هم آمدم. شرایط خیلی سخت بود و از روز اول پیگیر بودم. پنجره بسته بود و با 10، 12 تا بازیکن ادامه دادند و نتایج خیلی خوبی گرفت و الان هم جزو 2، 3 تیم بالای جدول است.باید به بازیکنان کادرفنی و هواداران تبریک گفت. کار بزرگی انجام شد و امیدواریم در نیم فصل دوم بهتر هم شود.* اشتباهات داوری برای همه تیم ها هستکاپیتان سابق پرسپولیس و تیم ملی در مورد اینکه صحبت ها در مورد داوری زیاد است و هجمه هایی که علیه پرسپولیس وارد می شود، گفت: صحبت در مورد داوری کار تخصصی من نیست، اشتباه در همه جای دنیا وجود دارد اما تکنولوژی های جدید این موضوع را کنترل می کند و تصمیمات داور عوض می شود. به نظرم کشور ما هم به این تکنولوژی احتیاج دارد. اشتباهات داوری در مورد همه تیم ها وجود دارد نه فقط پرسپولیس. به نظرم با آمدن تکنولوژی جدید حرف و حدیث ها هم تمام می شود.* همیشه حامی تیم ملی هستم و منتظر قهرمانی در جام ملت هاوی در مورد اینکه شکاف و اختلاف بین سرمربی تیم ملی و پرسپولیسی ها به وجود آمده است، گفت: ما همه ایرانی هستیم و تیم ملی اولویت همه ما است. من سال ها در تیم ملی بازی کردم و موفقیت این تیم برای همه مهم است، چون غرور ملی می آورد. همیشه هم حمایت کرده ام. به نظرم این اختلاف ها و بحث ها را می شد با جلسه ای مشترک بین فدراسیون و باشگاه پرسپولیس راحت تر حل کرد. باز هم می گویم من همیشه حامی تیم ملی هستم و همه منتظریم در جام ملت ها قهرمان شوند.* بر اساس عملکرد برانکو گفتم او بهترین مربی خارجی استمهدوی کیا در مورد اینکه گفته بود برانکو بهترین مربی خارجی است که به ایران آمده، آیا این موضع گیری به خاطر اختلافات اخیر بوده است یا خیر، گفت: هیچ وقت دنبال این جریانات حاشیه ای نبودم. از من در مورد عملکرد برانکو سؤال شد و من هم جواب دادم، الان هم با قاطعیت می گویم. تیم المپیک ما با او قهرمان آسیا شد، توانستیم به جام جهانی برویم و در جام ملت ها هم با برانکو خوب نتیجه گرفتیم. می توانستیم حتی به فینال برویم. پرسپولیس هم در این سال های اخیر با برانکو نتایج خوبی گرفته و حتی به فینال آسیا صعود کرده است. من بر اساس عملکرد گفتم که او بهترین مربی خارجی است. *برانکو غرور را به هواداران بازگرداندبازیکن سابق تیم ملی ادامه داد: صحبت های در مورد حواشی همیشه وجود دارد اما نباید دامن زد. من هم لزومی نمی بینم که وارد شوم. همیشه از تیم ملی و پرسپولیس حمایت کردم. پرسپولیس را از بچگی دوست داشتم و برانکو را هم چون سال ها با او کار کردم به خوبی می شناسم. در چند سال گذشته مربی بسیار موفقی بوده است. پرسپولیس تا قبل از برانکو نتایج خوبی نمی گرفت، اما برانکو غرور را به هواداران بازگرداند، الان هم این تیم در هر مسابقه ای حاضر می شود، با قدرت و زیبا بازی می کند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " برانکو غرور را به هواداران بازگرداند از منبع افکار. "

اخبار گوناگون