روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: افکار
امتیاز: 5 5

خبر با عنوان دردسر شیرین برانکو برای نیم فصل دوم پرسپولیس از وب سایت افکار afkar با درج لینک منبع آن نمایش داده شده است.

دردسر شیرین برانکو برای نیم فصل دوم پرسپولیس

رفیعی در یک ماه اخیر در تمرینات پرسپولیس عملکرد درخشانی داشته و به شرایط ایده آل رسیده که همین موضوع باعث شده تا برانکو خوشحال شود.

به گزارش افکارنیوز، سروش رفیعی یکی از خرید های تابستانی باشگاه پرسپولیس بود که مقطعی را در به دلیل محرومیت سرخپوشان به صورت قرضی در تیم فولاد سپری کرد. البته این بازیکن خیلی در خوزستان دوام نیاورد و به دلیل برخی مشکلات در اواسط نیم صل اول به تمرینات پرسپولیس برگشت تا خود برای نیم فصل دوم آماده کند.رفیعی در یک ماه اخیر در تمرینات پرسپولیس عملکرد درخشانی داشته و به شرایط ایده آل رسیده که همین موضوع باعث شده تا برانکو خوشحال شود. حالا سوال اینجا است که برانکو بین او و بشار کدام را برای ترکیب اصلی تیمش در نیم فصل دوم انتخاب می کند؟این احتمال وجود دارد که برانکو به شکلی تیمش را بچیند که هر دو بازیکن به صورت ثابت بازی کنند. اگر این اتفاق رخ دهد به احتمال زیاد سیامک نعمتی همچنان دفاع راست پرسپولیس می ماند تا مهدی شیری به شرایط بازی برسد. شیری نیم فصل اول را در پیکان بازی کرده و طبیعی است که فعلا نمی تواند به صورت ثابت برای سرخپوشان به میدان برود.با این شرایط باید منتظر ماند و دید در نهایت برانکو چه تصمیماتی برای تیم و ترکیبش می گیرد و آیا ظاهر پرسپولیس در نیم فصل دوم تغییر اساسی می کند یا اینکه فقط نیمکت تقویت می شود.

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون