روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: افکار
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پیشنهاد برانکو به علی‌منصور درباره معاوضه منشا از منبع افکار. "

پیشنهاد برانکو به علی‌منصور درباره معاوضه منشا

سرمربی پرسپولیس به صورت شفاهی به منصوریان پیشنهاد معاوضه گادوین منشا با حسینی را داده بود.

به گزارش افکارنیوز، دیروز برانکو به صورت رسمی اعلام کرد گادوین منشا در لیست خروج پرسپولیس است و دیگر این مهاجم را نمی خواهد. این در حالی است که مهاجم نیجریه ای تا پایان لیگ هجدهم با باشگاه پرسپولیس قرارداد دارد و به همین خاطر باید با توافق این باشگاه جدا شود و برود.در روزهای گذشته مدیربرنامه های گادوین منشا و خودش به دفتر باشگاه پرسپولیس مراجعه کردند تا به صورت قانونی و خوبی و خوشی از این تیم جدا شود، اما تا دیروز عصر اتفاق خاصی نیفتاد. در همین گیر و دار اخباری به گوش رسید مبنی بر اینکه احتمال دارد باشگاه پرسپولیس این مهاجم آفریقایی را با رشید مظاهری گلر ذوبی ها معاوضه کند.دیروز برای اینکه به صحت و سقم این خبر پی ببریم با یکی از نزدیکان باشگاه ذوب آهن تماس گرفتیم. طرف به ما گفت: «اولاً هیچ پیشنهاد رسمی از سوی باشگاه پرسپولیس برای تعویض گادوین منشا با رشید مظاهری به باشگاه ذوب آهن ارائه نشده است. در ثانی باشگاه ذوب آهن به رشید مظاهری احتیاج دارد. ماجرا، اما به چندی پیش برمی گردد که برانکو به صورت شفاهی به منصوریان پیشنهاد معاوضه گادوین منشا با محمدرضا حسینی را داده بود که سرمربی ذوب آهن نپذیرفت و دوستانه به سرمربی پرسپولیس گفت به هافبک تکنیکی اش نیاز دارد.» بنابراین حضور گادوین منشا در ذوب آهن حداقل به عنوان بازیکن تعویضی منتفی است.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پیشنهاد برانکو به علی‌منصور درباره معاوضه منشا از منبع افکار. "

اخبار گوناگون