روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: افکار
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تکذیب شایعه ای عجیب درباره ترابی و پرسپولیس از منبع افکار. "

تکذیب شایعه ای عجیب درباره ترابی و پرسپولیس

پرسپولیس همیشه اخبار و حواشی زیادی را اطراف خود می بیند. بعد از عقد قرارداد رسمی بازیکنان جدید، برخی کانال های خبری نوشتند از آنجایی که مهدی ترابی تا پایان پنجره نقل و انتقالات زمستانی در ایران حاضر نیست نمی تواند در هیئت فوتبال حاضر شده و به قراردادش رسمیت ببخشد. اما موضوع صحت ندارد.

به گزارش افکارنیوز، پرسپولیس همیشه اخبار و حواشی زیادی را اطراف خود می بیند. بعد از عقد قرارداد رسمی بازیکنان جدید، برخی کانال های خبری نوشتند از آنجایی که مهدی ترابی تا پایان پنجره نقل و انتقالات زمستانی در ایران حاضر نیست نمی تواند در هیئت فوتبال حاضر شده و به قراردادش رسمیت ببخشد. اما موضوع صحت ندارد. در واقع هیچ ماده، تبصره یا حتی یک خط هم در قوانین مربوط به نقل و انتقالات پیدا نمی کنید که چنین موضوعی در آن دیده شود و بگویند یک بازیکن برای رسمی کردن قراردادش حتماً باید شخصاً در هیئت فوتبال حاضر شود. برابر بند ١٠ ماده ١٩ مقررات نقل و انتقالات، قرارداد ها به محض امضای دو طرف، معتبر و لازم الاجراست ولی برای استفاده از بازیکن و بازی کردن باید قرارداد ثبت شود. منظور از ثبت قرارداد هم در بند یک ماده ٥، تشریح شده که باید در سازمان لیگ ثبت شود.با این حساب، قرارداد ها باید بعد از عقد و امضا، فقط در سازمان لیگ ثبت شوند. سؤال دیگر اینکه چگونگی ثبت قرارداد ها بر چه مبنایی است و آیا به حضور بازیکن هم نیاز است؟اتفاقاً ماده ٨ مقررات نقل و انتقالات می گوید تقاضای ثبت و یک نسخه قرارداد برای ثبت کافی است. پس با این حساب، ثبت و رسمیت قرارداد ها نه نیازی به حضور بازیکن در هیئت فوتبال دارد نه حضور در سازمان لیگ. قرارداد ها به محض امضا لازم الاجرا هستند و بدون توضیح اضافی، قرارداد ترابی با پرسپولیس هیچ مشکلی ندارد.ضمن آنکه با شکست تیم ملی از ژاپن ترابی زودتر از موعد مقرر به تهران بازگشته و به راحتی می تواند قراردادش را با پرسپولیس ثبت کند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تکذیب شایعه ای عجیب درباره ترابی و پرسپولیس از منبع افکار. "

اخبار گوناگون

× ×