روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: افکار
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرسپولیسی‌ها خواستار شفاف‌سازی شدند از منبع افکار. "

پرسپولیسی‌ها خواستار شفاف‌سازی شدند

در پی حاشیه های اخیر، بازیکنان پرسپولیس خواستار شفاف سازی مدیرعامل پیشین این باشگاه درباره دریافتی مالی و مطالبات آن ها شدند.

به گزارش افکارنیوز، اظهارات محمد تقوی مربی پیشین تیم فوتبال تراکتورسازی در یکی از شبکه های ماهواره ای و مطالبی که وی در صفحه شخصی خودش نوشت باعث شد تا بازیکنان پرسپولیس نسبت به این صحبت ها واکنش نشان دهند. برخی از بازیکنان پرسپولیس که از این اظهارات ناراحت هستند واکنش هایی به این صحبت ها داشته اند و احتمالا فردا و بعد از بازی با پدیده جواب تقوی را خواهند داد. از طرف دیگر در چند وقت اخیر حاشیه هایی برای بازیکنان پرسپولیس ساخته شده و صحبت از کمک های ویژه و خاص به این باشگاه شده است که این موضوع باعث شده تا بازیکنان پرسپولیس متفق القول خواستار این باشند تا حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس در این باره شفاف سازی کند.بازیکنان پرسپولیس خواستار این هستند گرشاسبی درباره مبالغی که سرخ پوشان در نیم فصل اول گرفتند و همچنین سایر موارد افشاگری کرده و پاسخی به این شایعاتی که برای سرخ پوشان ساخته شده است بدهد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " پرسپولیسی‌ها خواستار شفاف‌سازی شدند از منبع افکار. "

اخبار گوناگون