روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: افکار
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " دلیل نرسیدن برانکو به نشست خبری دیدار با پارس جنوبی از منبع افکار. "

دلیل نرسیدن برانکو به نشست خبری دیدار با پارس جنوبی

با اعلام روابط عمومی هیات فوتبال جم قرار بود نشست خبری برانکو ایوانکویچ امروز از ساعت 19:00 در سالن کنفرانس ورزشگاه تختی شهر جم برگزار شود که به دلیل زمان سفر تیم پرسپولیس به عسلویه و همچنین فاصله 60 کیلومتری این شهر تا جم، سرمربی پرسپولیس به نشست خبری قبل از دیدار تیمش برابر پارس جنوبی در هفته پایانی لیگ برتر نرسید.

به گزارش افکارنیوز، با اعلام روابط عمومی هیات فوتبال جم قرار بود نشست خبری برانکوایوانکویچ امروز از ساعت 19:00 در سالن کنفرانس ورزشگاه تختی شهر جم برگزار شود که به دلیل زمان سفر تیم پرسپولیس به عسلویه و همچنین فاصله 60 کیلومتری این شهر تا جم، سرمربی پرسپولیس به نشست خبری قبل از دیدار تیمش برابر پارس جنوبی در هفته پایانی لیگ برتر نرسید.زمان نشست خبری مهدی تارتار سرمربی پارس جنوبی جم ساعت 19:30 دقیقه اعلام شده است.پارس جنوبی جم و پرسپولیس تهران از هفته پایانی لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور، فردا پنجشنبه از ساعت 21:30 در ورزشگاه تختی شهر جم به مصاف هم می روند که شاگردان برانکو با کسب یک تساوی می توانند قهرمان لیگ برتر شوند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " دلیل نرسیدن برانکو به نشست خبری دیدار با پارس جنوبی از منبع افکار. "

اخبار گوناگون

× ×