روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: افکار
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " واکنش کنعانی زادگان به قهرمانی پرسپولیس از منبع افکار. "

واکنش کنعانی زادگان به قهرمانی پرسپولیس

کنغانی زادگان با اشاره به قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر گفت: پرسپولیس از ابتدای لیگ شروع خوبی داشت و در نیم فصل اول امتیازهای زیادی جمع کرد. آنها با اینکه در هفته های آخر امتیازهای حساسی از دست دادند، ولی به پشتوانه نتایج خوبی که در نیم فصل اول گرفتند در نهایت به قهرمانی رسیدند.

به گزارش افکارنیوز، محمدحسین کنعانی زادگان در مورد فصلی که در ماشین سازی پشت سر گذاشت، گفت: من فصل خوبی را پشت سر گذاشتم، چون در انتخاب تیمم دقت کردم و در این راه مدیر برنامه های جدیدم نیز به من کمک کرد تا بهترین تصمیم را بگیرم. امسال با مربیانی مثل فیروز کریمی و رضا مهاجری کار کردم که آنها در طول فصل خیلی به من کمک کردند. باید از مجموعه باشگاه ماشین سازی از جمله آقایان زنوزی، نصیرزاده، بازیکنان، کادر تدارکات و ... هم تشکر کنم که در فصل گذشته به من کمک کردند.وی در ادامه افزود: بعد از مصدومیتی که داشتم، جام جهانی را از دست دادم، ولی خدا را شکر می کنم که فصل خوبی را پشت سر گذاشتم. من سه گل زدم، سه پاس گل دادم و در جام ملت ها هم بازی کردم. امیدوارم که در فصل آینده عملکرد بهتری داشته باشم. مدافع تیم فوتبال ماشین سازی تبریز در مورد اینکه برای فصل بعد چه تصمیمی خواهد گرفت، عنوان کرد: فعلاً می خواهم استراحت کنم، اما حتماً مدیربرنامه هایم بهترین تصمیم را خواهد گرفت. من چند پیشنهاد داخلی و خارجی دارم، ولی هنوز تصمیمی نگرفته ام.کنعانی زادگان با اشاره به قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر گفت: پرسپولیس از ابتدای لیگ شروع خوبی داشت و در نیم فصل اول امتیازهای زیادی جمع کرد. آنها با اینکه در هفته های آخر امتیازهای حساسی از دست دادند، ولی به پشتوانه نتایج خوبی که در نیم فصل اول گرفتند در نهایت به قهرمانی رسیدند.وی درباره احتمال انتخاب مارک ویلموتس به عنوان سرمربی جدید تیم ملی فوتبال کشورمان تصریح کرد: ویلموتس مربی بزرگی است. امیدوارم هر مربی که قرار است به تیم ملی بیاید، بهترین عملکرد را داشته باشد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " واکنش کنعانی زادگان به قهرمانی پرسپولیس از منبع افکار. "

اخبار گوناگون

× ×