روی خط خبر

موضوع: تازه ترین ها منبع: افکار
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تعجب پرسپولیسی‌ها از لژیونر شدن بازیکن سپاهان از منبع افکار. "

تعجب پرسپولیسی‌ها از لژیونر شدن بازیکن سپاهان

پرسپولیسی ها از لژیونر شدن محمدی، غافلگیر شدند زیرا روی حرف های آقای ایکس که قول داده بود مهرداد را به پرسپولیس بیاورد، حساب ویژه ای باز کرده بودند.

به گزارش افکارنیوز، درست در روز هایی که اهالی فوتبال در تعطیلات نوروزی به سر می بردند، یکی از اطرافیان باشگاه پرسپولیس که برای تبریک سال نو با خبرنگار ما تماس گرفته بود، موضوع مهم و جالبی را مطرح کرد. این فرد گفت: «ما برای فصل آینده چند تغییر خواهیم داشت که یکی از آنها، جذب بازیکن از سپاهان است. ما فصل قبل، مهدی شریفی را از این تیم گرفتیم و حالا هم می خواهیم مهرداد محمدی، وینگر سرعتی و تکنیکی شان را جذب کنیم. یک نفر واسطه شده و به ما قول داده به محض پایان فصل، او را به دفتر باشگاه بیاورد و با این بازیکن قرارداد ببندیم.»مهرداد یک پرسپولیسی دو آتشه است که قرار بود در فصل شانزدهم جذب تیم شود، اما آن زمان برانکو به خاطر جذب وحید امیری و ترافیک در خط حمله، به این بازیکن جواب رد داد آن هم در شرایطی که مهرداد به خاطر پرسپولیس، به پیشنهاد بسیار خوب باشگاه استقلال پاسخ منفی داد. محمدی در مورد آن ماجرا، در مصاحبه ای با خبرورزشی این طور توضیح داده بود: «من لیدر پرسپولیس بودم و قبل از اینکه فوتبال را به صورت جدی دنبال کنم، می رفتم و از روی سکوها، پرسپولیس را تشویق می کردم. تمام زندگی من و برادرم (میلاد که بازیکن احمد گروزنی است)، پرسپولیس بود حالا چطور می توانم به استقلال بروم؟ اصلاً چطور ممکن است که حتی به این موضوع فکر کنم؟» با این حال، او مجبور شد از راه آهن سقوط کرده به دسته دوم، به سپاهان برود آن هم با قراردادی سه ساله. به محض اینکه قراردادش تمام شد، قراردادی سه ساله بست و به باشگاه آوس پرتغال رفت تا دوران حرفه ای خود را در خارج از مرز های کشورمان ادامه دهد و مثل میلاد، لژیونر شود. آوس تیم چهاردهم لیگ پرتغال به شمار می رود و شاید تیم قدرتمندی نباشد، اما به لحاظ تجربی و مالی برای مهرداد، جای خوبی به حساب می آید. موضوع، اما اینجاست که پرسپولیسی ها از لژیونر شدن محمدی، غافلگیر شدند زیرا روی حرف های آقای ایکس که قول داده بود مهرداد را به پرسپولیس بیاورد، حساب ویژه ای باز کرده بودند ولی قبل از شروع مذاکرات جدی، همه چیز عوض شد و حالا سرخپوشان پایتخت باید به فکر وینگر دیگری باشند. پرسپولیسی ها البته مذاکرات خود برای جذب بازیکن را از اواخر بهمن فصل گذشته آغاز کردند و تا جایی که شنیدیم، تا همین حالا با ۳ بازیکن برای لیگ بعدی به توافق نهایی رسیده اند که این سه بازیکن، یک مدافع و یک هافبک و یک مهاجم هستند، اما لیست نهایی برانکو بعد از بازی نیمه نهایی مقابل سپاهان به دست ایرج عرب می رسد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه news-تازه ترین ها، نشر خبر " تعجب پرسپولیسی‌ها از لژیونر شدن بازیکن سپاهان از منبع افکار. "

اخبار گوناگون

× ×