روی خط خبر

موضوع: اخبار ویژه منبع: ارتش سرخ
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " حسین پور شگفتی ساز لیگ نوزدهم می شود؟ از منبع ارتش سرخ. "

حسین پور شگفتی ساز لیگ نوزدهم می شود؟

کمتر از یک هفته تا آغاز لیگ نوزدهم باقی مانده و حالا همه منتظرند تا پدیده های لیگ را در پیراهن تیم های مدعی ببینند. روزشمار لیگ نوزدهم به عدد صفر نزدیک می شود. روز پنج شنبه در حالی فصل جدید فوتبالی در ایران آغاز خواهد شد که همه انتظار

کمتر از یک هفته تا آغاز لیگ نوزدهم باقی مانده و حالا همه منتظرند تا پدیده های لیگ را در پیراهن تیم های مدعی ببینند. روزشمار لیگ نوزدهم به عدد صفر نزدیک می شود...ارتش سرخ دات كام : کمتر از یک هفته تا آغاز لیگ نوزدهم باقی مانده و حالا همه منتظرند تا پدیده های لیگ را در پیراهن تیم های مدعی ببینند.روزشمار لیگ نوزدهم به عدد صفر نزدیک می شود. روز پنج شنبه در حالی فصل جدید فوتبالی در ایران آغاز خواهد شد که همه انتظار دارند بازیکنان جوان بیشتری توسط تیم های مدعی به کار گرفته شوند.تیم پرسپولیس در فصل جدید بازیکنان جوان نسبتا زیادی را در اختیار خواهد داشت. آن ها با جذب مهره هایی چون امیر روستایی، امیر بیات، مهدی عبدی و... گام خوبی در پشتوانه سازی برای فصول آینده برداشتند اما شاید پدیده این فصل سرخپوشان، هافبکی باشد که در دوران برانکو نیز چند بار پیراهن این تیم را برتن کرد؛ سعید حسین پور.هافبک 20 ساله ای که از معدود بازیکنان پرورش یافته توسط تیم پایه پرسپولیس محسوب می شود و به عنوان هافبک هجومی به تیم بزرگسالان ملحق شد. اما او با نظر برانکو در پست هافبک دفاعی و میانی به کار گرفته شد و در چند بازی عملکرد قابل قبولی داشت. حالا به نظر می رسد کالدرون نگاه مثبتی به این بازیکن دارد و احتمالا در طول فصل بیشتر از این بازیکن آملی خواهیم شنید. همچنین مهدی عبدی مهاجم جوان سرخ ها نیز گزینه مطلوبی برای جانشینی علیپور و مهاجم خارجی به حساب می آید و شاید در طول فصل شگفتی سازی کند. برچسب ها : پرسپولیس سعید حسین پور کالدرون perspolis

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " حسین پور شگفتی ساز لیگ نوزدهم می شود؟ از منبع ارتش سرخ. "

اخبار گوناگون

× ×