روی خط خبر

موضوع: اخبار ویژه منبع: ارتش سرخ
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " انتظار دارم این برزیلی هواداران را خوشحال کند از منبع ارتش سرخ. "

انتظار دارم این برزیلی هواداران را خوشحال کند

اسطوره فوتبال ایران گفت: همه ما، خوشحالی هواداران را می خواهیم. شماره 7 هم مبارک این بازیکن جدید باشد ولی انتظار دارم، هواداران را خوشحال کند. علی پروین در گفتگویی درباره اختصاص پیراهن شماره  7 به بازیکن جدید سرخپوشان، اظهار داشت:

اسطوره فوتبال ایران گفت: همه ما، خوشحالی هواداران را می خواهیم. شماره 7 هم مبارک این بازیکن جدید باشد ولی انتظار دارم، هواداران را خوشحال کند. علی پروین در گف...ارتش سرخ دات كام : اسطوره فوتبال ایران گفت: همه ما، خوشحالی هواداران را می خواهیم. شماره 7 هم مبارک این بازیکن جدید باشد ولی انتظار دارم، هواداران را خوشحال کند.علی پروین در گفتگویی درباره اختصاص پیراهن شماره 7 به بازیکن جدید سرخپوشان، اظهار داشت: من حساسیت خاصی روی این مساله ندارم. مهم خود پرسپولیس و هواداران هستند. ما به عشق هواداران برای پرسپولیس بازی کردیم و الان هم به عشق هواداران می گویم این شماره مبارک این بازیکن باشد.وی ادامه داد: برای این که این شماره را به بازیکن برزیلی (جونیور) بدهند با من تماس گرفتند و من هم مثل همیشه گفتم اشکالی ندارد، اما انتظار دارم او با این پیراهن، بازی های خوبی برای پرسپولیس انجام دهد که هواداران را راضی و خوشحال کند.پروین در پایان افزود: البته نباید روی این بازیکن که تازه به تیم اضافه شده ، کالدرون و کلا تیم در همین اول کار، فشار زیادی بیاوریم چون یک مقدار زمان لازم دارند که با هم جفت و جور شوند. برچسب ها : علی پروین پیشکسوت پرسپولیس پرسپولیس هواداران پرسپولیس perspolis

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " انتظار دارم این برزیلی هواداران را خوشحال کند از منبع ارتش سرخ. "

اخبار گوناگون

× ×