روی خط خبر

موضوع: اخبار ویژه منبع: ارتش سرخ
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " کامیابی نیا اواسط مهر به ترکیب برمی گردد از منبع ارتش سرخ. "

کامیابی نیا اواسط مهر به ترکیب برمی گردد

مصدومیت بی موقع و تکراری کمال کامیابی نیا این بار کار را به عمل جراحی کشاند و پرسپولیس را از داشتن یک هافبک جنگنده برای چند هفته محروم کرد. مصدومیت باعث شد کمال حتی شهرآورد و بازی های حساس برابر تراکتور و سپاهان را از دست بدهد ولی با این حال کامیاب

مصدومیت بی موقع و تکراری کمال کامیابی نیا این بار کار را به عمل جراحی کشاند و پرسپولیس را از داشتن یک هافبک جنگنده برای چند هفته محروم کرد. مصدومیت باعث شد کم...ارتش سرخ دات كام : مصدومیت بی موقع و تکراری کمال کامیابی نیا این بار کار را به عمل جراحی کشاند و پرسپولیس را از داشتن یک هافبک جنگنده برای چند هفته محروم کرد.مصدومیت باعث شد کمال حتی شهرآورد و بازی های حساس برابر تراکتور و سپاهان را از دست بدهد ولی با این حال کامیابی نیا از آینده ناامید نیست. این بازیکن بعد از مصدومیت دوباره، به سرعت تن به عمل جراحی داد و شبانه زیر تیغ جراحان رفت. سه روز بعد از عمل، فیزیوتراپی را آغاز کرد و همچنان تمرینات اختصاصی را پیگیری می کند تا زمان بازگشتش به بازی ها را کاهش بدهد. این بازیکن از پزشکان در هر روز، آمار زمان بازگشتش به تمرینات اصلی و سنگین تر را می پرسد و از آن ها قول گرفته اواخر شهریور کار را به صورت جدی دنبال کند.شماره 11 پرسپولیس در فصل گذشته 6 بار با دررفتگی کتف مواجه شد، اما هر بار، فقط یک روز را صرف ریکاوری می کرد و فوراً به تمرینات برمی گشت ولی این بار، کالدرون به شدت با این موضوع مخالفت داشت تا کمال را به بیمارستان و اتاق عمل بفرستد. کمال از هفته آینده تمرینات اختصاصی را آغاز می کند و از اواخر شهریور همراه تیم تمرین می کند. این بازیکن از اواسط مهرماه نیز می تواند در ترکیب اصلی به میدان برود.کامیابی نیا در مورد اصرار خود به عدم انجام عمل جراحی گفته بود: «نمی توانستم با این کار، شانس حضور در بازی های تیم را از دست بدهم. حاضر بودم با وجود درد فراوان و استرس بابت مصدومیت مجدد، برای پرسپولیس بازی کنم، اما زیر تیغ جراحی نروم. وقتی قرار به جراحی شد، فوراً این کار را انجام دادم و حتی دقیقه ای را از دست ندادم. حالا هم امیدوارم با همان قولی که کادر پزشکی داده، بتوانم به موقع و به سرعت به تمرینات برگردم.» کمال به خاطر یک شوخی و شیرجه زدن غیرحرفه ای در استخر، از ناحیه کتف دچار مصدومیت پیچیده ای شد و به این خاطر با هر بار تکل زدن یا فرود آمدن هنگام زمین خوردن روی کتف خود، این آسیب دیدگی تکرار می شد ولی امیدوار است بعد از این عمل، شرایط بهتری پیدا کند. برچسب ها : پرسپولیس هافبک پرسپولیس کمال کامیابی نیا perspolis

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " کامیابی نیا اواسط مهر به ترکیب برمی گردد از منبع ارتش سرخ. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×