روی خط خبر

موضوع: اخبار ویژه منبع: ارتش سرخ
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " علیپور انگیزه دارد و بازیکن خوبی است از منبع ارتش سرخ. "

علیپور انگیزه دارد و بازیکن خوبی است

 مهاجمان اسبق پرسپولیس از مهاجم فعلی این تیم حمایت کردند. علی علیپور که در دو بازی قبلی پرسپولیس موفق به گلزنی نشده، بعد از دیدار با تراکتور و در واکنش به انتقاداتی که در فضای مجازی از او شده بود، تصمیم به جدایی از پرسپولیس گرفت ک

مهاجمان اسبق پرسپولیس از مهاجم فعلی این تیم حمایت کردند. علی علیپور که در دو بازی قبلی پرسپولیس موفق به گلزنی نشده، بعد از دیدار با تراکتور و در واکنش ب...ارتش سرخ دات كام : مهاجمان اسبق پرسپولیس از مهاجم فعلی این تیم حمایت کردند.علی علیپور که در دو بازی قبلی پرسپولیس موفق به گلزنی نشده، بعد از دیدار با تراکتور و در واکنش به انتقاداتی که در فضای مجازی از او شده بود، تصمیم به جدایی از پرسپولیس گرفت که البته با مخالفت مدیرعامل و سرمربی پرسپولیس، او از تصمیمش منصرف شد.در شرایطی که علیپور خودش را برای بازیهای بعدی پرسپولیس آماده می کند، سهراب انتظاری از او در برابر انتقادات دفاع کرده و به فارس گفته:" کسی نمی تواند علیپور را مهاجم بی اثر یا خنثایی بداند و نباید با دو بازی در خصوص عملکرد بازیکنان نظر داد. شاید بشود گفت که علیپور در بازی اول تا حدودی کم فروغ بود اما شرایط در بازی دوم واقعا فرق می کرد. پرسپولیس در خانه حریف و مقابل 70 هزار هوادار بازی کرد و از طرفی هم علیپور بازیکن شناخته شده ای است که تیم های حریف او را می بندند. فکر می کنم حضور یک مهاجم مکمل کنار او لازم است."به جز انتظاری، اشپیتیم آرفی هم در گفتگویی هوای علیپور را داشته:" شنیدم برخی از علیپور ایراد می گیرند، اما به نظر من، علیپور انگیزه دارد و بازیکن خوبی است، اما به اندازه ای که برای گلزنی لازم است، توپ ندارد. اگر در هر بازی، توپ های بیشتری برای علیپور ارسال شود، او به راحتی می تواند گل های بیشتری هم بزند." برچسب ها : علی علیپور پیشکسوت پرسپولیس پرسپولیس اشپیتیم آرفی persepolis

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " علیپور انگیزه دارد و بازیکن خوبی است از منبع ارتش سرخ. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×