روی خط خبر

موضوع: اخبار ویژه منبع: ارتش سرخ
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " از اجرای قانون 90 به 10 در شهرآورد استقبال می کنیم از منبع ارتش سرخ. "

از اجرای قانون 90 به 10 در شهرآورد استقبال می کنیم

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس با استقبال از اجرای قانون 90 به 10 در شهرآورد تهران اظهار داشت: باید حق میزبانی به تیم ها داده شود تا آنها لمس کنند که میزبان هستند. محسن خلیلی در گفت وگویی، با اشاره به شروع دور جدید تمرینات تیم پرسپولیس گفت:

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس با استقبال از اجرای قانون 90 به 10 در شهرآورد تهران اظهار داشت: باید حق میزبانی به تیم ها داده شود تا آنها لمس کنند که میزبان هستند. ...ارتش سرخ دات كام : مدیر تیم فوتبال پرسپولیس با استقبال از اجرای قانون 90 به 10 در شهرآورد تهران اظهار داشت: باید حق میزبانی به تیم ها داده شود تا آنها لمس کنند که میزبان هستند.محسن خلیلی در گفت وگویی، با اشاره به شروع دور جدید تمرینات تیم پرسپولیس گفت: پس از تعطیلات سه روزه بازیکنان از امروز تمریناتشان را از سر گرفتند و برنامه منظمی داریم؛ سایر بازیکنان تیم هم به غیر از ملی پوشان با آمادگی کامل در تمرینات حضور دارند، کالدرون نیز که هم اکنون در گردهمایی مربیان برتر آسیا در شانگهای چین حضور پیدا کرده، از جمعه به تمرینات باز خواهد گشت؛ در مجموع همه چیز خوب پیش می رود.وی افزود: برنامه منظمی داریم. همچنین کالدرون تاکید داشت که با یک حریف سطح بالا بازی داشته باشیم و به همین خاطر با ابراهیم صادقی صحبت کردم و در نظر داریم یک بازی دوستانه با تیم خوب سایپا برگزار کنیم؛ پس از آن هم تمرینات در روزهای تاسوعا و عاشورا (دوشنبه و سه شنبه) تعطیل است و از چهارشنبه برنامه های اصلی و تمرینات جدی مان را برای بازی مقابل صنعت نفت آبادان آغاز خواهیم کرد.مدیر تیم فوتبال پرسپولیس اضافه کرد: در غیاب ملی پوشان با نظر کالدرون سه بازیکن برتر تیم جوانان هم به تیم اصلی اضافه شدند و در تمرینات حضور خواهند داشت. کالدرون پس از بازی اول، 2 بازی دوستانه در نظر گرفت، یکی با تیم امید باشگاه و دیگری با تیم جوانان، تا نشان دهد نگاه ویژه ای روی آکادمی دارد.وی در مورد شرایط مصدومان این تیم نیز افزود: فرشاد احمدزاده با نظر کادر پزشکی در تمرینات غایب بود اما با شروع دور جدید تمرینات و پشت سر گذاشتن برنامه های درمانی با روحیه خوبی در تمرینات گروهی شرکت دارد؛ جونیور هم در روزهای ابتدایی حضور در ایران کمی به خاطر تغییر زمان و اختلاف ساعت و حضور در کشوری دیگر کمی دچار مشکل شده بود اما رفته رفته شرایط خوبی پیدا کرد و حضور فعالی هم در تمرینات دارد وبه مرور شرایط ایده آل تری نیز پیدا خواهد کرد.خلیلی در مورد غیبت کریم باقری در تمرینات تاکید کرد: باقری با هماهنگی کالدرون و باشگاه پیگیر کارهای شخصی است و به زودی به تمرینات باز خواهد گشت. رابطه خوبی بین کالدرون و باقری وجود دارد.مدیر تیم فوتبال پرسپولیس در مورد علی علیپور و بازگشت او به تمرینات تصریح کرد: علیپور از بازیکنان خوب ما است و پس از جلسه با مدیریت باشگاه مشکل او هم برطرف شد و با انگیزه به تمرینات بازگشته است.وی در مورد برگزاری دربی با قانون 90 به 10 نیز گفت: باید حق میزبانی به تیم ها داده شود تا آنها لمس کنند که میزبان هستند؛ اگر این قانون عادلانه اجرا شود خیلی هم خوب است و از آن استقبال می کنیم. برچسب ها : محسن خلیلی پرسپولیس دربی تمرینات پرسپولیس perspolis

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " از اجرای قانون 90 به 10 در شهرآورد استقبال می کنیم از منبع ارتش سرخ. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×