روی خط خبر

موضوع: اخبار ویژه منبع: ارتش سرخ
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " پرسپولیس باارزش ترین تیم لیگ ایران از منبع ارتش سرخ. "

پرسپولیس باارزش ترین تیم لیگ ایران

با ارزش گذاری سایت معتبر ترانسفر مارکت، لیگ ایران با ارزش 126 میلیون یورویی در جایگاه هشتم آسیا قرار دارد.  در سایت مشهور ترانسفر مارکت، لیگ های معتبر دنیا بر اساس قیمت بازیکنان ارزش گذاری می شود که در آسیا، لیگ برتر ایران با ارزش

با ارزش گذاری سایت معتبر ترانسفر مارکت، لیگ ایران با ارزش 126 میلیون یورویی در جایگاه هشتم آسیا قرار دارد. در سایت مشهور ترانسفر مارکت، لیگ های معتبر دن...ارتش سرخ دات كام : با ارزش گذاری سایت معتبر ترانسفر مارکت، لیگ ایران با ارزش 126 میلیون یورویی در جایگاه هشتم آسیا قرار دارد. در سایت مشهور ترانسفر مارکت، لیگ های معتبر دنیا بر اساس قیمت بازیکنان ارزش گذاری می شود که در آسیا، لیگ برتر ایران با ارزش 126 میلیون یورو در جایگاه هشتم قرار دارد که این رقم برابر با مبلغ انتقال ژائو فلیکس، ستاره پرتغالی از بنفیکا به اتلتیکو مادرید است.در صدر لیگ های آسیایی، سوپر لیگ چین با 573 میلیون یورو در صدر قرار دارد و جی لیگ ژاپن و لیگ عربستان به 339 میلیون یورو در رده های بعدی قرار دارند. نکته جالب این ارزش گذاری، ارزش بالاتر لیگ 2 ژاپن نسبت به ایران است؛ این لیگ با 179 میلیون یورو در جایگاه پنجم قرار دارد و از لیگ هایی چون ای لیگ استرالیا، لیگ امارات و کی لیگ کره جنوبی جایگاه بالاتری دارد.همچنین در بین تیم های ایرانی پرسپولیس با 18، استقلال با 13 و سپاهان و تراکتور با 11 میلیون یورو با ارزش ترین تیم های ایران هستند و تیم هایی نظیر پارس جنوبی، شاهین شهرداری بوشهر و نفت مسجدسلیمان کم قیمت ترین تیم های ایرانی حاضر در لیگ برتر هستند.در بین لیگ های دنیا نیز لیگ جزیره با 8.9 میلیارد یورو، با ارزش ترین لیگ دنیا است و لالیگای اسپانیا با 6 میلیارد و سری آ ایتالیا با 5.19 میلیارد یورو در رده های بعدی قرار دارند. هم چنین تیم های فوتبال منچسترسیتی با 1.26، رئال مادرید با 1.19، بارسلونا با 1.15، لیورپول با 1.07 و پاری سن ژرمن با 1.06 میلیارد یورو با ارزش ترین باشگاه های دنیا هستند. برچسب ها : لیگ ایران پرسپولیس persepolis

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " پرسپولیس باارزش ترین تیم لیگ ایران از منبع ارتش سرخ. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×