روی خط خبر

موضوع: اخبار ویژه منبع: ارتش سرخ
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " ماجرای تعهد 300 میلیونی پرسپولیس به قاضی از منبع ارتش سرخ. "

ماجرای تعهد 300 میلیونی پرسپولیس به قاضی

سرپرست پیشین تیم فوتبال پرسپولیس مدعی شد که مهاجم سابق این تیم با وجود تسویه حساب، 150 میلیون تومان گرفته و 150 میلیون دیگر نیز باید دریافت کند. سعید شیرینی در گفت وگویی با اشاره به نامه ای که سال 93 درباره پرداخت پول محمد قاضی نوشته بود،

سرپرست پیشین تیم فوتبال پرسپولیس مدعی شد که مهاجم سابق این تیم با وجود تسویه حساب، 150 میلیون تومان گرفته و 150 میلیون دیگر نیز باید دریافت کند. سعید شیرینی د...ارتش سرخ دات كام : سرپرست پیشین تیم فوتبال پرسپولیس مدعی شد که مهاجم سابق این تیم با وجود تسویه حساب، 150 میلیون تومان گرفته و 150 میلیون دیگر نیز باید دریافت کند.سعید شیرینی در گفت وگویی با اشاره به نامه ای که سال 93 درباره پرداخت پول محمد قاضی نوشته بود، مدعی شد و گفت: اینکه مدیریت قبلی باشگاه پرسپولیس یک هفته قبل از رفتنش مبلغ 150 میلیون تومان به محمد قاضی پرداخت می کند خیلی عجیب است. عجیب تر اینکه آنها به این بازیکن متعهد می شوند که ظرف 10 روز آینده 150 میلیون تومان دیگر به وی بپردازند و چنانچه این اتفاق رخ ندهد به ازای هر روز مبلغ 10 میلیون تومان به این رقم اضافه خواهد شد. هیچ جایی سراغ ندارم که چنین تعهدی به فردی داده شود اما مدیریت قبل باشگاه پرسپولیس این کار را قبل از رفتنش کرده که واقعا جای سؤال دارد.وی افزود: سؤال من این است که چرا پرداختی به بازیکنان و مربیان پرسپولیس در روز های آخر مدیریت آقایان انجام نشد اما 150 میلیون به قاضی پرداخت شده و چنین تعهدی هم به او می دهند؟ من سال 93 به باشگاه پرسپولیس نامه زدم که پرونده طلب قاضی بسته شده و زمان حمیدرضا گرشاسبی نیز وقتی قرار شد همه پرونده های شکایتی باشگاه پرسپولیس بسته شود با اسناد و مدارکی که به باشگاه بردم حدود 3 میلیارد بدهی ها به همین طریق منتفی شد. چه بسا اگر همکاری بیشتری با من داشتند مبلغی بیشتر از بدهی های پرسپولیس کم می شد.سرپرست پیشین تیم فوتبال پرسپولیس عنوان کرد: در نامه من مشخص است که وضعیت طلب قاضی به چه شکل است اما آقایان حتی به خودشان زحمت ندادند قبل از پرداختی به قاضی تماسی با من بگیرند و قضیه را جویا شوند. باید روشن شود که مدیریت قبلی پرسپولیس چرا یک هفته قبل از رفتنش 150 میلیون تومان به قاضی داد و آن تعهد عجیب را هم برای مدیریت بعدی گذاشت.برای پیگیری این موضوع و پرداخت پول به محمد قاضی 5 سال پس از نامه تسویه حساب با این بازیکن تماس گرفت که وی پاسخگو نبود. برچسب ها : پرسپولیس محمد قاضی سعید شیرینی perspolis

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " ماجرای تعهد 300 میلیونی پرسپولیس به قاضی از منبع ارتش سرخ. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×