روی خط خبر

موضوع: اخبار ویژه منبع: ارتش سرخ
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " کری جالب بازیکنان برای برد بازی درون تیمی از منبع ارتش سرخ. "

کری جالب بازیکنان برای برد بازی درون تیمی

تیم فوتبال پرسپولیس تمرین نوبت دوم امروز خود را در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار کرد. سرخپوشان تمرین نوبت بعدازظهر را از ساعت 17 و 30 دقیقه در ورزشگاه شهید کاظمی و زیر نظر کادر فنی برگزار کردند. گابریل کالدرون و ملی پوشان غایبان تمرین این نوبت قرمزپوش

تیم فوتبال پرسپولیس تمرین نوبت دوم امروز خود را در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار کرد.سرخپوشان تمرین نوبت بعدازظهر را از ساعت 17 و 30 دقیقه در ورزشگاه شهید کاظمی و زیر نظر کادر فنی برگزار کردند.گابریل کالدرون و ملی پوشان غایبان تمرین این نوبت قرمزپوشان بودند.بازیکنان بعد از گرم کردن بدن ها، به انجام پاسکارهای کوتاه و ترکیبی روی آوردند.فوتبال هدفمند در قالب دو گروه، زیر نظر کادر فنی انجام شد.فوتبال درون تیمی دو تیم قرمز و سبز بخش بعدی تمرین بود که با کری خوانی جالب بازیکنان دو تیم برای برد، همراه بود که در نهایت این بازی با تساوی دو بر دو خاتمه یافت.سپس بازیکنان زیر نظر مربی بدنساز تیم، بدن ها را سرد و راهی رختکن شدند. ضمن اینکه تعدادی از بازیکنان همچونفرشاد احمدزاده، علی علیپور و مهدی عبدی به زدن ضربات ایستگاهی پرداختند.گفتنی است؛ سرخپوشان فردا هم در دو نوبت به تمرین خواهند پرداخت.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " کری جالب بازیکنان برای برد بازی درون تیمی از منبع ارتش سرخ. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×