روی خط خبر

موضوع: اخبار ویژه منبع: ارتش سرخ
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " تلاش عضو هیئت مدیره برای حل یک مشکل بزرگ از منبع ارتش سرخ. "

تلاش عضو هیئت مدیره برای حل یک مشکل بزرگ

ضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس مانع شکایت شرکت گل ریحان خواهد شد. پش از این در خبرها داشتیم که باشگاه پرسپولیس برای اینکه در اواخر فصل پیش طلب برانکو را پرداخت کند، قراردادی را با شرکت ریحان فیلم مبنی بر واگذاری بلیت فروشی فصل جدید رقابت های لیگ، ام

ضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس مانع شکایت شرکت گل ریحان خواهد شد.پش از این در خبرها داشتیم که باشگاه پرسپولیس برای اینکه در اواخر فصل پیش طلب برانکو را پرداخت کند، قراردادی را با شرکت ریحان فیلم مبنی بر واگذاری بلیت فروشی فصل جدید رقابت های لیگ، امضا می کند.این شرکت در همان مقطع 7 میلیارد تومان در اختیار ایرج عرب مدیریت وقت پرسپولیس قرار می دهد تا پول برانکو پرداخت شود. با شروع فصل جدید باشگاه پرسپولیس بلیت فروشی خود را در اختیار شرکت توسعه و تجهیز قرار می دهد تا شرکت گل ریحان در این میان خواهان غرامت شود.با توجه به اینکه مهرداد هاشمی نقش مهمی در همکاری شرکت گل ریحان با باشگاه پرسپولیس داشته به درخواست انصاری فرد قصد دارد این مشکل بوجود آمده بین طرفین را حل و فصل کند تا حداقل باشگاه پرسپولیس در بخش دیگری با این شرکت همکاری کند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " تلاش عضو هیئت مدیره برای حل یک مشکل بزرگ از منبع ارتش سرخ. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×