روی خط خبر

موضوع: اخبار ویژه منبع: ارتش سرخ
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " فیس آف پشت پنجره بسته؟ از منبع ارتش سرخ. "

فیس آف پشت پنجره بسته؟

بسته شدن پنجره نقل وانتقالاتی در اروپا، احتمالا بهترین خبر ممکن برای هواداران پرسپولیس است. امسال برخی از بازیکنان این تیم پیشنهادهای خوبی از اروپا داشتند و اصلا بدشان نمی آمد برای ماجراجویی های جدید، افزایش تجربه و حتی درآمدشان راهی این کشورها شوند

بسته شدن پنجره نقل وانتقالاتی در اروپا، احتمالا بهترین خبر ممکن برای هواداران پرسپولیس است. امسال برخی از بازیکنان این تیم پیشنهادهای خوبی از اروپا داشتند و اصلا بدشان نمی آمد برای ماجراجویی های جدید، افزایش تجربه و حتی درآمدشان راهی این کشورها شوند. همین مساله باعث شده بود تمرکز بازیکنانی مثل علیرضا بیرانوند و علی علیپور به شکل چشمگیری کاهش پیدا کند. بدون تردید هیچکدام از آنها در پیش فصل و حتی شروع فصل جدید عملکرد خوبی نداشتند. بیرانوند یک گل فاجعه بار در جام شهدا از سایپا دریافت کرد و در تبریز هم عملکردش بحث برانگیز بود؛ از گلی که خورد تا واکنشی که به سکوها نشان داد و حالا باعث دردسر شده است. علی علیپور هم از اول تابستان تا الان فقط دو گل زده که هر دو در مسابقات تدارکاتی بوده و تازه یکی از آنها از روی نقطه پنالتی به ثمر رسیده است. تنش در مورد علیپور حتی بالاتر هم رفت و او تا دو روز پایانی نقل وانتقالات اروپا دنبال رضایتنامه اش می گشت؛ اتفاقی که رخ نداد و آقای گل سرخ ها ماندنی شد. حالا هواداران پرسپولیس امیدوار هستند وقتی خیال این دو نفر از عدم انتقال راحت شده، بخشی از کیفیت قبلی شان را به نمایش بگذارند. کارشناسان می گویند علیپور با زدن اولین گل از بحران خارج خواهد شد. در مورد بیرانوند اما نگرانی از این هم کمتر است. بیرو نشان داده وقتی روی ریل بیفتد، راحت کارش را می کند. مثلا بین دو نیم فصل لیگ پانزدهم بیرانوند به آب و آتش زد که از نفت تهران به پرسپولیس بیاید. او حتی موقع اردوی خارجی تیم، پشت گیت فرودگاه قهر هم کرد، اما نفتی ها رضایتش را ندادند. خیلی ها فکر می کردند بیرو بعد از آن اتفاق، روحیه و انگیزه اش را از دست بدهد و افت کند، اما درست برعکس شد و نفت در نیم فصل دوم، هر دو تیم استقلال و پرسپولیس را شکست داد؛ طوری که حتی پیروزی نفت برابر سرخ ها جام قهرمانی را از برانکو گرفت. بنابراین می شود امیدوار بود که هر دو «علی» پرسپولیس پشت پنجره بسته انتقال به اروپا، به کیفیت سابق شان برگردند. این بزرگترین کمک ممکن به کالدرون خواهد بود؛ بدون تردید.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " فیس آف پشت پنجره بسته؟ از منبع ارتش سرخ. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×