روی خط خبر

موضوع: اخبار ویژه منبع: ارتش سرخ
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " نتوانستند 200 نفر را در فینال مستقر کنند، 90 به 10 اجرا کنند؟ از منبع ارتش سرخ. "

نتوانستند 200 نفر را در فینال مستقر کنند، 90 به 10 اجرا کنند؟

رئیس سابق سازمان لیگ که سال ها از نزدیک با نحوه برگزاری مسابقات لیگ برتر و مشکلات آن رو به رو بوده، یکی دیگر از افرادی است که معتقد است قانون 90 به 10 نمی تواند در دربی 31 شهریور اجرا شود. او برای اثبات ادعای خود به نحوه برگزاری لیگ در دو هفته ابتدا

رئیس سابق سازمان لیگ که سال ها از نزدیک با نحوه برگزاری مسابقات لیگ برتر و مشکلات آن رو به رو بوده، یکی دیگر از افرادی است که معتقد است قانون 90 به 10 نمی توا...ارتش سرخ دات كام : رئیس سابق سازمان لیگ که سال ها از نزدیک با نحوه برگزاری مسابقات لیگ برتر و مشکلات آن رو به رو بوده، یکی دیگر از افرادی است که معتقد است قانون 90 به 10 نمی تواند در دربی 31 شهریور اجرا شود. او برای اثبات ادعای خود به نحوه برگزاری لیگ در دو هفته ابتدایی فصل اشاره می کند: «در حال حاضر دو هفته از لیگ گذشته است. 40 روز هم لیگ را تعطیل کردند تا ورزشگاه ها را استاندارد کنند و بلیت فروشی الکترونیکی شود. سؤال من این است که آیا کارهایی که به خاطرش لیگ را تعطیل کرده بودند، اجرا شد؟ در دو هفته ابتدایی لیگ پرسپولیسی ها و استقلالی ها همه درست روی صندلی نشستند که هنگام خرید بلیت مشخص شده بود؟ در این دو هفته به خاطر گیت ها و انبوه جمعیت و مسائل مختلف تماشاگران نتوانستند در جای خود بنشینند. درها را باز کردند، افرادی که بلیت نداشتند وارد ورزشگاه شدند و افرادی که بلیت داشتند، نتوانستند وارد ورزشگاه شوند.»عزیز محمدی همچنین تأکید می کند: «حتی در شهرهای دیگر هم اجرای قانون 90 به 10 قابل کنترل نیست. چه برسد به دربی! در کشورهایی که این قانون را اجرا می کنند، مثل انگلیس و باشگاه هایی مثل لیورپول، آرسنال، چلسی و تاتنهام، باشگاه هایی هستند که استادیوم اختصاصی خود را دارند. ضمن اینکه هواداران این باشگاه ها شناخته شده ‎اند و از ابتدای فصل بلیت های مسابقات را خریده اند. سؤال من این است که کدام یک از هواداران پرسپولیس و استقلال کارت هواداری دارند؟»رئیس سابق سازمان لیگ در ادامه صحبت های خود به مشکلات فینال جام حذفی اشاره می کند: «در اهواز 200 نفر را نتوانستند در ورزشگاه جا بدهند و دو ساعت بازی دیرتر برگزار شد. حالا می خواهند قانون 90 به 10 را اجرا کنند؟»عزیز محمدی می گوید: «در حال حاضر این موضوع بین هواداران جا افتاده است که هواداران استقلال و پرسپولیس در جایگاه های خود می نشینند. بارها پیش آمده که هواداران یکی از دو تیم به دلایلی کمتر به ورزشگاه آمده اند و سکوهای یک سمت ورزشگاه کمتر پر شده و سکوهای سمت دیگر به صورت فشرده و متراکم است. برای اینکه بتوانیم قانون 90 به 10 را اجرا کنیم باید فرهنگ سازی لازم برای این کار انجام شود.»او پیش بینی اش از اجرای این قانون در دربی را اینطور بیان می کند: «این قانون و اقدامات دیگری که انجام می شود، همه اقدامات خوبی است. همه این را می دانیم اما صحبت این است که باید به مرور اجرا شود تا بازخورد مثبتی داشته باشد. پیش بینی خودم این است که هنوز امکان اجرای این قانون در دربی وجود ندارد چون ما هنوز نمی دانیم کسی که بلیت را خریده، پرسپولیسی است یا استقلالی؟» برچسب ها : پرسپولیس لیگ برتر استقلال عزیز محمدی perspolis

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " نتوانستند 200 نفر را در فینال مستقر کنند، 90 به 10 اجرا کنند؟ از منبع ارتش سرخ. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×