روی خط خبر

موضوع: اخبار ویژه منبع: ارتش سرخ
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " بیرانوند 3 سال بهترین گلر ایران بوده و نباید اذیتش کنند! از منبع ارتش سرخ. "

بیرانوند 3 سال بهترین گلر ایران بوده و نباید اذیتش کنند!

گلر کروات تیم فوتبال پرسپولیس گفت: من دوست دارم روی توانایی فنی خودم بازی کنم نه با محرومیت و مصدومیت رقیبم! دیروز در حالی با بوژیدار رادوشوویچ تماس تلفنی برقرار کردیم که از تمرین صبحگاهی فارغ شده و مشغول استراحت بود. با این وجود گلر حرفه ای و خوش ا

گلر کروات تیم فوتبال پرسپولیس گفت: من دوست دارم روی توانایی فنی خودم بازی کنم نه با محرومیت و مصدومیت رقیبم! دیروز در حالی با بوژیدار رادوشوویچ تماس تلفنی برق...ارتش سرخ دات كام : گلر کروات تیم فوتبال پرسپولیس گفت: من دوست دارم روی توانایی فنی خودم بازی کنم نه با محرومیت و مصدومیت رقیبم!دیروز در حالی با بوژیدار رادوشوویچ تماس تلفنی برقرار کردیم که از تمرین صبحگاهی فارغ شده و مشغول استراحت بود. با این وجود گلر حرفه ای و خوش اخلاق پرسپولیس در خصوص مسائل مختلف از جمله حواشی اخیر پیرامون علیرضا بیرانوند با ما به گفتگو پرداخت.*چه خبر؟ کرواسی و تعطیلات خوش گذشت؟ما بازیکنان حرفه ای که تعطیلات نداریم و باید ضمن آنکه حواسمان به خورد و خوراک مان باشد، تمرینات اختصاصی را هم نباید فراموش کنیم.*پس در کرواسی بیشتر تمرین کردی؟نه، دیدن خانواده و دوستان که خیلی خوب بود. همین 4 روز هم فرصت خوبی بود که استراحت کرده و خودمان را برای ادامه تمرینات و مسابقات آماده کنیم.*حالا که برگشتی، تمرین بدون ملی پوشان چطور است؟پرسپولیس همیشه بازیکنان زیادی در تیم ملی دارد و به این شرایط عادت کرده ایم. تمرین خیلی خوبی هم انجام دادیم و با بازگشت ملی پوشان تکمیل خواهیم شد.*به غیر از کسانی که از پرسپولیس به تیم ملی دعوت شده اند، دیگر کدام بازیکن شایستگی دعوت به تیم ایران را دارد؟ما بازیکنان زیادی داریم که می توانند به همراه نفرات فعلی به تیم ملی دعوت شوند. شجاع خلیل زاده و سیدجلال حسینی...*سیدجلال که برای همیشه از تیم ملی خداحافظی کرد! می دانم! منظورم این است که ما بازیکنان خوبی داریم. شجاع خلیل زاده هم واقعاً یک مدافع سرزن، گلزن و قلدر است که باید به تیم ملی دعوت می شد ولی نظر سرمربی تیم ایران چیز دیگری است. امیدوارم بازی های خوب او را مارک ویلموتس سرمربی تیم ملی ایران ببیند.*نظرت درباره ماجرای اخیر علیرضا بیرانوند چیست؟من 4 روز کرواسی بودم و اصلاً نمی دانم چه اتفاقی افتاده، اما علیرضا بیرانوند 3 سال گذشته بهترین گلر ایران بوده است. نباید این اتفاقات برای او بیفتد و اذیتش کنند.*می دانیم رابطه خیلی خوبی با علیرضا بیرانوند داری. این حرف را به همین خاطر می زنی؟علیرضا بیرانوند همبازی و رفیق خوب من است، اما من بی دلیل حرف نمی زنم. او گلر تیم ملی ایران است و وقتی تماشاگر ایرانی به او فحش می دهد ناراحت می شوم. آیا این رفتار ها با بقیه گلر های ملی پوش دنیا می شود؟ مثلاً در بوندس لیگا تماشاگران آلمانی به مانوئل نویر فحش می دهند؟ باید به این مسائل توجه کرد. یک فوتبالیست تحت فشار است. تیمش باخته و از اول تا آخر بازی هم تماشاگران علیه او شعار داده اند. شما جای او باشید چه می کنید؟ من دقیق نمی دانم چه اتفاقی افتاده و فقط شنیده ام، اما همه چیز را باید در نظر بگیرند.*ولی اگر بیرانوند محروم شود تو گلراول و فیکس می شوی.من دوست دارم روی توانایی فنی خودم بازی کنم نه با محرومیت و مصدومیت رقیبم! من و بیرانوند دو رقیب و همبازی هستیم که رقابت ما برای موفقیت پرسپولیس است و نه شخصی. دوست ندارم علیرضا بیرانوند محروم شود و من بازی کنم.*راستی چرا به تراکتور باختید؟فوتبال همین است. شما کدام تیم را در دنیا سراغ دارید که نباخته باشد؟ بایرن، رئال، بارسا، پاری سن ژرمن، یوونتوس و... همه می بازند. ما در تبریز باختیم، اما این تازه شروع لیگ است. مطمئن باشید در بازی های آینده پرسپولیس بهتر ظاهر شده و جبران خواهیم کرد. برچسب ها : پرسپولیس دروازه بان پرسپولیس بوژیدار رادوشوویچ perspolis

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " بیرانوند 3 سال بهترین گلر ایران بوده و نباید اذیتش کنند! از منبع ارتش سرخ. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×