روی خط خبر

موضوع: اخبار ویژه منبع: ارتش سرخ
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " فوتبال درون تیمی با سه تیم از منبع ارتش سرخ. "

فوتبال درون تیمی با سه تیم

 تیم فوتبال پرسپولیس تمرین نوبت دوم امروز پنجشنبه را در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار کرد. سرخپوشان تمرین نوبت دوم امروز پنجشنبه را از ساعت 17 و 30 دقیقه در ورزشگاه شهید کاظمی زیر نظر دستیاران کالدرون برگزار کردند. *تمرین با دویدن و گرم کردن بدن

تیم فوتبال پرسپولیس تمرین نوبت دوم امروز پنجشنبه را در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار کرد.سرخپوشان تمرین نوبت دوم امروز پنجشنبه را از ساعت 17 و 30 دقیقه در ورزشگاه شهید کاظمی زیر نظر دستیاران کالدرون برگزار کردند.*تمرین با دویدن و گرم کردن بدن ها آغاز شد.*پاسکاری های کوتاه، ارسال و ضربه سر بخش بعدی تمرین بود که انجام شد.*در مرحله بعدی، بازیکنان در قالب گروه های سه نفره به حمله و دفاع پرداختند.*سرخپوشان در ادامه تمرین امروز، فوتبال تحت فشار در نیمی از زمین را در برنامه داشتند که با سه تیم قرمز، طوسی و سبز به اجرا در آمد.*کری خوانی، اعتراض به نحوه داوری و خوش و بش بازیکنان از نکات جالب توجه این بازی بود.*پس از فوتبال درون تیمی، بازیکنان زیر نظر مربی بدنساز تیم، بدن ها را سرد و راهی رختکن شدند.*​در پایان تمرین، تعدادی از بازیکنان برای زدن ضربات ایستگاهی در زمین ماندند. علی علیپور، فرشاد احمدزاده، مهدی عبدی و امید عالیشاه از جمله این بازیکنان بودند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " فوتبال درون تیمی با سه تیم از منبع ارتش سرخ. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×