روی خط خبر

موضوع: اخبار ویژه منبع: ارتش سرخ
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " انتقاد شدید مربی عراقی به خاطر بازی ندادن به بشار از منبع ارتش سرخ. "

انتقاد شدید مربی عراقی به خاطر بازی ندادن به بشار

 یک مربی عراقی بعد از تساوی تیم ملی عراق مقابل بحرین به تصمیم سرمربی تیم به بازی ندادن به هافبک پرسپولیس انتقاد شدید کرد.  تیم ملی عراق شب گذشته در اولین بازی خود در مقدماتی جام جهانی 2022 قطر مقابل بحرین صف آرایی کرد و این دیدار با نتیج

یک مربی عراقی بعد از تساوی تیم ملی عراق مقابل بحرین به تصمیم سرمربی تیم به بازی ندادن به هافبک پرسپولیس انتقاد شدید کرد. تیم ملی عراق شب گذشته در اولین بازی خود در مقدماتی جام جهانی 2022 قطر مقابل بحرین صف آرایی کرد و این دیدار با نتیجه تساوی یک بر یک به پایان رسید.پبشار رسن، هافبک عراقی پرسپولیس در این دیدار فرصت بازی پیدا نکرد و سرمربی اسلوونیایی از این بازیکنش استفاده ای نکرد.هاشم خمیس، دروازه بان سابق تیم ملی عراق و یکی از مربیان عراقی فعال در این لیگ به کاتانیچ بعد از این بازی انتقاد شدید کرد و در مصاحبه با سایت «اسپورت» عراق گفت: کاتانچ فقر فنی دارد چون بازیکنانی مثل حسین علی و بشار رسن مستحق حضور در ترکیب اصلی را دارند. تیم ملی عراق در شرایط کنونی هویت ندارد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " انتقاد شدید مربی عراقی به خاطر بازی ندادن به بشار از منبع ارتش سرخ. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×