روی خط خبر

موضوع: اخبار ویژه منبع: ارتش سرخ
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " با یک باخت نباید روی کالدرون خیلی حساس شد از منبع ارتش سرخ. "

با یک باخت نباید روی کالدرون خیلی حساس شد

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: نادری می تواند خاطره چپ های خوب پرسپولیس را زنده کند. جواد منافی چپ پای سابق پرسپولیس و تیم ملی از شکست پرسپولیس مقابل تراکتور تا مسائل دیگر با ما صحبت کرد. *چرا پرسپولیس دومین بازی فصل را در تبریز به تراکتور واگذار

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: نادری می تواند خاطره چپ های خوب پرسپولیس را زنده کند. جواد منافی چپ پای سابق پرسپولیس و تیم ملی از شکست پرسپولیس مقابل تراکتور تا...ارتش سرخ دات كام : پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: نادری می تواند خاطره چپ های خوب پرسپولیس را زنده کند.جواد منافی چپ پای سابق پرسپولیس و تیم ملی از شکست پرسپولیس مقابل تراکتور تا مسائل دیگر با ما صحبت کرد.*چرا پرسپولیس دومین بازی فصل را در تبریز به تراکتور واگذار کرد؟پرسپولیس در نیمه اول خوب نبود و انتظارات را برآورده نکرد البته بازی در نیمه اول بیشتر حالت درگیرانه داشت و دو تیم نتوانستند خواسته های مد نظر کادر فنی را در زمین پیاده کنند ولی روی یک لحظه غافلگیری تیم میزبان به گل رسید و با حفظ گلش سه امتیاز باارزش را کسب کرد. پرسپولیس در نیمه دوم نمایش برتری نسبت به تراکتور داشت و می توانست ورق و نتیجه بازی را برگرداند، اما این امر محقق نشد.*بعد از این باخت انتقادات زیادی به کالدرون وارد شد!من فکر می کنم تغییرات تاوان دارد. پرسپولیس در این فصل مربی و چند بازیکنش تغییر کرده و نیاز به زمان دارد تا بازیکنان در قالب تیم جدید و تفکرات مربی ارزش های شان را نشان دهند. نباید نسبت به کالدرون و تیمش با یک باخت حساس شد.*برای دیدار پرسپولیس مقابل صنعت نفت چه شرایط و نتیجه ای را پیش بینی می کنید؟پرسپولیس با حمایت تماشاگرانش 100 درصد تیم حریف را شکست می دهد تا با روحیه خوبی به استقبال شهرآورد برود. خوشبختانه شهرآورد این بار اوایل فصل است و بازیکنان ترسی از بابت محرومیت ندارند و با توان بالا به مصاف صنعت نفت می روند.*از پرسپولیس شش بازیکن به تیم ملی دعوت شدند.پرسپولیس چند سال قهرمان ایران بوده و طبیعی است که تعداد زیادی از این تیم به تیم ملی دعوت شوند با این وجود من معتقدم که جای علیپور و شجاع در تیم ملی خالی است. شجاع در چند سال اخیر جزو بهترین مدافعان بوده، اما نمی دانم که به چه دلیلی دعوت نمی شود، همین طور علیپور!*در رابطه با دعوت محمد نادری به تیم ملی چه صحبتی دارید؟نادری مدافع چپ خوبی است و باید قدر خودش را بداند و بیشتر از آنچه که از او می بینیم در تیم ملی بدرخشد. نادری باید جناح چپ تیم ملی را قبضه کند و خاطرات چپ پا های خوب پرسپولیس را در تیم ملی زنده کند. برچسب ها : پرسپولیس پیشکسوت پرسپولیس جواد منافی perspolis

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " با یک باخت نباید روی کالدرون خیلی حساس شد از منبع ارتش سرخ. "

 

 

اخبار گوناگون

× ×