روی خط خبر

موضوع: اخبار ویژه منبع: ارتش سرخ
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " باشگاه پرسپولیس باید پاسخگوی هوادارانش باشد از منبع ارتش سرخ. "

باشگاه پرسپولیس باید پاسخگوی هوادارانش باشد

سعید فتاحی می گوید باشگاه پرسپولیس مسئول پاسخگویی در مورد هوادارانی است که پشت درهای استادیوم مانده اند و آنها باید زودتر بلیت را خریداری می کردند. سعید فتاحی رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ پس از قرعه کشی مسابقات فوتبال جام حذفی, درباره اینکه هفت هز

سعید فتاحی می گوید باشگاه پرسپولیس مسئول پاسخگویی در مورد هوادارانی است که پشت درهای استادیوم مانده اند و آنها باید زودتر بلیت را خریداری می کردند.سعید فتاحی رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ پس از قرعه کشی مسابقات فوتبال جام حذفی, درباره اینکه هفت هزار هوادار پرسپولیس پشت در ورزشگاه ماندند, اظهار داشت: این آمار را از کجا آوردید؟ یکی دو هزار نفر بودند که ما هم بارها اعلام کرده ایم که دو سال است بلیت فروشی به باشگاه ها واگذار شده است و نباید کسی بدون بلیت به ورزشگاه بیاید. خداراشکر الزامات برقرار شده است. الان کار گیت ها, شماره گذاری صندلی ها و نصب دوربین ها انجام شده است و بلیت فروشی هم از طریق سایت انجام می شود. فتاحی در مورد مشکلات هواداران برای ورود به ورزشگاه ها ادامه داد: بارها اعلام کردیم که تا خود مردم نخواهند این کار درست نمی شود. در سایت اعلام شده که پنج ساعت قبل از بازی بلیت فروشی بسته می شود و باید هواداران زودتر بلیت بخرند. البته ممکن است برای برخی از بازی ها که احتمال پر نشدن ورزشگاه وجود دارد این مدت تغییر کند. این کار تازه است و دارد اتفاق می افتد و همه باید کمک کنند. مخصوصاً تماشاگران، چون این کار برای رفاه آنها انجام شده است.رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ افزود: سازمان لیگ و فدراسیون در این باره نقش نظارتی دارند و اصلاً مسئولیت اجرایی ندارند. باشگاه ها موظف هستند که این اقدامات را انجام دهند. الان باشگاه ها پاسخگو هستند.او در پایان با تشکر از مدیریت باشگاه پرسپولیس افزود: باید از انصاری فرد هم تشکر کنم که خودش امروز وارد جمع مردم شد، با آنها صحبت کرد و برای حل مشکل شان دنبال راهکار بود. از نیروی انتظامی و یگان ویژه هم تشکر می کنم که در بازی امروز اجازه ورود به کسانی که بلیت نداشتند را ندادند. چون کسانی که بلیت ندارند به کسانی که بلیت دارند، احترام نمی گذارند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " باشگاه پرسپولیس باید پاسخگوی هوادارانش باشد از منبع ارتش سرخ. "

اخبار گوناگون

× ×