روی خط خبر

موضوع: اخبار ویژه منبع: ارتش سرخ
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " می توانستیم گل های بیشتری بزنیم از منبع ارتش سرخ. "

می توانستیم گل های بیشتری بزنیم

بازیکن تیم پرسپولیس گفت: نیمه اول موقعیت های زیادی داشتیم و اگر گل می زدیم می توانستیم به صنعت نفت گل های بیشتری بزنیم. آخرین دیدار از هفته سوم لیگ برتر فوتبال از ساعت 19:45 در ورزشگاه آزادی بین دو تیم پرسپولیس و صنعت نفت آبادان برگزار شد که در پای

بازیکن تیم پرسپولیس گفت: نیمه اول موقعیت های زیادی داشتیم و اگر گل می زدیم می توانستیم به صنعت نفت گل های بیشتری بزنیم.آخرین دیدار از هفته سوم لیگ برتر فوتبال از ساعت 19:45 در ورزشگاه آزادی بین دو تیم پرسپولیس و صنعت نفت آبادان برگزار شد که در پایان این دیدار سرخ پوشان پایتخت با نتیجه یک بر صفر به برتری رسیدند. بشار رسن بازیکن تیم پرسپولیس در پایان این دیدار اظهار داشت: بازی خیلی سختی بود اما ما موقعیت های زیادی داشتیم. اگر نیمه اول گل می زدیم می توانستیم گل های بیشتری به صنعت نفت آبادان بزنیم. وی در پاسخ به این سؤال که چرا نیمه دوم تعویض شدید، گفت: بازی اول هم کم بازی کردم. تازه مصدومیتم تمام شده است. کم کم دارم بهتر می شوم و بیشتر هم بازی خواهم کرد.رسن در پاسخ به این سؤال که نظر شما در مورد دربی چیست، گفت: دربی همیشه سخت است. اگر گل بزنم می خواهم شادی گل خوبی از خود نشان دهم.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " می توانستیم گل های بیشتری بزنیم از منبع ارتش سرخ. "

اخبار گوناگون

× ×