روی خط خبر

موضوع: اخبار ویژه منبع: ارتش سرخ
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " شجاع و خطر از دست دادن دربی! از منبع ارتش سرخ. "

شجاع و خطر از دست دادن دربی!

مدافع پرسپولیس احتمالا به دلیل مصدومیت قادر به همراهی این تیم در دیدار دربی نخواهد بود. شجاع خلیل زاده به دلیل مصدومیت ناحیه زانو احتمالا قادر به همراهی پرسپولیس در جدال حساس برابر استقلال در هفته چهارم لیگ برتر نخواهد بود. خلیل زاده که در دیدار ر

مدافع پرسپولیس احتمالا به دلیل مصدومیت قادر به همراهی این تیم در دیدار دربی نخواهد بود.شجاع خلیل زاده به دلیل مصدومیت ناحیه زانو احتمالا قادر به همراهی پرسپولیس در جدال حساس برابر استقلال در هفته چهارم لیگ برتر نخواهد بود.خلیل زاده که در دیدار روز گذشته پرسپولیس برابر نفت آبادان برای این تیم به میدان رفته بود، از دقایق ابتدایی با مصدومیت از ناحیه زانو مواجه شده بود اما بیش از 80 دقیقه در ترکیب این تیم با همان وضعیت ادامه داد.این مصدومیت احتمالا باعث خواهد شد او طی تمرینات آتی پیش از جدال برابر استقلال نتواند در کنار دیگر بازیکنان حضور یابد و احتمال غیبت او در دربی زیاد است.حضور یا عدم حضور شجاع در دربی هنوز قطعی نشده است ولی طی امروز و فردا این مسئله روشن خواهد شد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " شجاع و خطر از دست دادن دربی! از منبع ارتش سرخ. "

اخبار گوناگون

× ×