روی خط خبر

موضوع: اخبار ویژه منبع: ارتش سرخ
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " بشار بعد از عمل جراحی کتف، افت کرده است؟! از منبع ارتش سرخ. "

بشار بعد از عمل جراحی کتف، افت کرده است؟!

هافبک عراقی پرسپولیس که در مدت حضورش در پرسپولیس عملکرد خوبی داشته، در نیم فصل اول لیگ نوزدهم هنوز نتوانسته انتظارات را برآورده کند. بشار رسن  که بعد از سفر به همراه تیم ملی کشورش به کامبوج با تأخیر طولانی و عجیب به بهانه تعویض پاسپورتش به ایر

هافبک عراقی پرسپولیس که در مدت حضورش در پرسپولیس عملکرد خوبی داشته، در نیم فصل اول لیگ نوزدهم هنوز نتوانسته انتظارات را برآورده کند. بشار رسن که بعد از ...ارتش سرخ دات كام : هافبک عراقی پرسپولیس که در مدت حضورش در پرسپولیس عملکرد خوبی داشته، در نیم فصل اول لیگ نوزدهم هنوز نتوانسته انتظارات را برآورده کند.بشار رسن که بعد از سفر به همراه تیم ملی کشورش به کامبوج با تأخیر طولانی و عجیب به بهانه تعویض پاسپورتش به ایران بازگشت در تمرینات اخیر پرسپولیس از آمادگی آرمانی به دور نشان داده، دیگر نه خبری از آن دریبل های تماشایی است و نه پاس های تکنیکی و بیرون پا و به نظر می رسد او دچار افت مشهودی شده باشد.بشار رسن در بازی اخیر تیمش برابر فولاد خوزستان هم روی نیمکت نشست. با توجه به عملکرد اخیر شماره 5 بعید می دانیم بشار رسن در دیدار بعدی پرسپولیس برابر نفت مسجدسلیمان (اول آذرماه) هم بتواند راهی به ترکیب اصلی پیدا کند. به نظر هم می رسد بار دیگر کالدرون به همان ترکیب خط میانی بازی با فولاد اعتماد کند که نمایش خوبی به اجرا گذاشت. البته یک منبع مطلع و نزدیک به باشگاه پرسپولیس مدعی بود بشار رسن بعد از جراحی کتف خودش دچار افت و نزول شده است.بشار رسن 24 اردیبهشت ماه گذشته کتف مصدوم خود را به وسیله لیزر و بدون استفاده از تیغ جراحی عمل کرد. آن زمان پزشک تیم پرسپولیس گفت مدت زمان دوری رسن از میادین فوتبالی حدود سه ماه خواهد بود. این بازیکن با وجود همین شرایط توسط کاتانچ سرمربی تیم ملی عراق دعوت شد و در حال حاضر هم برای بازی حساس مقابل ایران در کشورش به سرمی برد، اما هنوز با آن آمادگی بالایی که از او سراغ داریم، فاصله آشکاری دارد.بشار به همراه کمال کامیابی نیا دومین بازیکنی است که کتف مصدوم خودش را به تیغ جراحان سپرده است. در مورد کامیابی نیا گفته می شود از بازی با نفت مسجدسلیمان می تواند تیمش را همراهی کند. البته با صلاحدید گابریل کالدرون! برچسب ها : پرسپولیس هافبک پرسپولیس بشار رسن perspolis

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " بشار بعد از عمل جراحی کتف، افت کرده است؟! از منبع ارتش سرخ. "

اخبار گوناگون

× ×