روی خط خبر

موضوع: اخبار ویژه منبع: ارتش سرخ
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " آب پاکی برانکو روی دست مشتریان ایرانی؛ فعلا هرگز! از منبع ارتش سرخ. "

آب پاکی برانکو روی دست مشتریان ایرانی؛ فعلا هرگز!

سرمربی پیشین پرسپولیس نسبت به پیشنهاد یک تیم ایرانی برای بازگشت به لیگ برتر واکنش قطعی نشان داد. عملکرد درخشان برانکو ایوانکوویچ در پرسپولیس سبب شد تا این مربی پس از ترک ایران باز هم مشتریان خود را از تیم های لیگ برتری داشته باشد. یکی از باشگا

سرمربی پیشین پرسپولیس نسبت به پیشنهاد یک تیم ایرانی برای بازگشت به لیگ برتر واکنش قطعی نشان داد. عملکرد درخشان برانکو ایوانکوویچ در پرسپولیس سبب شد تا این مرب...ارتش سرخ دات كام : سرمربی پیشین پرسپولیس نسبت به پیشنهاد یک تیم ایرانی برای بازگشت به لیگ برتر واکنش قطعی نشان داد.عملکرد درخشان برانکو ایوانکوویچ در پرسپولیس سبب شد تا این مربی پس از ترک ایران باز هم مشتریان خود را از تیم های لیگ برتری داشته باشد.یکی از باشگاه های متمول شهرستانی نامه رسمی خود را مبنی بر مذاکره با پروفسور کروات برای مدیر برنامه های او فرستاد اما با پاسخ سریع و صریح برانکو روبرو شد.سرمربی پیشین پرسپولیس اعلام کرده است تا زمانیکه تکلیف مطالباتش با پرسپولیس روشن نشود به ایران باز نمی گردد. برچسب ها : پرسپولیس سرمربی سابق پرسپولیس برانکو ایوانکوویچ perspolis

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " آب پاکی برانکو روی دست مشتریان ایرانی؛ فعلا هرگز! از منبع ارتش سرخ. "

اخبار گوناگون

× ×