روی خط خبر

موضوع: اخبار ویژه منبع: ارتش سرخ
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " برگزاری تمرین پس از 4 روز استراحت و در غیاب 7 ملی پوش از منبع ارتش سرخ. "

برگزاری تمرین پس از 4 روز استراحت و در غیاب 7 ملی پوش

تیم فوتبال پرسپولیس پس از 4 روز استراحت، تمرینات خود را از امروز یکشنبه در غیاب هفت ملی پوش خود در ورزشگاه شهید کاظمی آغاز کرد. سرخپوشان ایران تمرینات خود را پس از استراحت 4 روزه ای که داشتند از ساعت 11 امروز (یکشنبه) در ورزشگاه شهید کاظمی آغاز کر

تیم فوتبال پرسپولیس پس از 4 روز استراحت، تمرینات خود را از امروز یکشنبه در غیاب هفت ملی پوش خود در ورزشگاه شهید کاظمی آغاز کرد. سرخپوشان ایران تمرینات خود را پس از استراحت 4 روزه ای که داشتند از ساعت 11 امروز (یکشنبه) در ورزشگاه شهید کاظمی آغاز کردند. در این مرحله از تمرینات، 7 ملی پوش حضور نداشتند.تمرین امروز با کار در سالن بدنسازی آغاز شد که 30 دقیقه به طول انجامید. پس از آن، کار در زمین با فوتبال هدفمند و در ادامه عبور از موانع و انجام استارت های سرعتی اختصاص یافت. دروازه بان ها نیز تمرینات اختصاصی داشتند. پاسکاری تحت فشار و فوتبال در نیمی از زمین، بخش های دیگری از تمرین امروز بود. گابریل کالدرون هم نکات مورد نظر خود را به بازیکنان می گفت.در تمرین امروز، کمال کامیابی نیا هم حضور داشت که همراه با مهدی عبدی تمرین اختصاصی انجام داد. سیامک نعمتی هم که در تمرین حاضر بود با تبریک های همبازیان خود روبه رو شد. رضا یلوه معاون اقتصادی باشگاه نیز امروز از نزدیک تمرین را تماشا کرد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " برگزاری تمرین پس از 4 روز استراحت و در غیاب 7 ملی پوش از منبع ارتش سرخ. "

اخبار گوناگون

× ×