روی خط خبر

موضوع: اخبار ویژه منبع: ارتش سرخ
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " تعجب آور است که ترابی دعوت نشده است! از منبع ارتش سرخ. "

تعجب آور است که ترابی دعوت نشده است!

ناصر ابراهیمی، پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اولویت سرمربی فعلی تیم ملی هم مثل کارلوس کی روش کار با لژیونرها است. ناصر ابراهیمی در گفتگویی، در ارتباط با شرایط تیم ملی در آستانه دیدار حساس با عراق اظهار داشت: بازی با بحرین دیدار آسانی ن

ناصر ابراهیمی، پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اولویت سرمربی فعلی تیم ملی هم مثل کارلوس کی روش کار با لژیونرها است. ناصر ابراهیمی در گفتگویی، در ارتباط با شر...ارتش سرخ دات كام : ناصر ابراهیمی، پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اولویت سرمربی فعلی تیم ملی هم مثل کارلوس کی روش کار با لژیونرها است.ناصر ابراهیمی در گفتگویی، در ارتباط با شرایط تیم ملی در آستانه دیدار حساس با عراق اظهار داشت: بازی با بحرین دیدار آسانی نبود، آن ها روی تیم خود کار کرده بودند و ما هم به طور سنتی برابر بحرین مشکل داریم.تقابل با بحرین همیشه برای ما دیدار سختی بوده است. بازی با عراق آن شرایط خاص بحرین را ندارد، اما دیدار با این تیم هم هیچ گاه برای ما آسان نبوده است.وی در ادامه در خصوص تیم فوتبال عراق خاطرنشان کرد: عراق همیشه برای ما دردسرساز بوده و این بازی هم با توجه به اینکه آن ها با 7 امتیاز اول هستند و ایران با 6 امتیاز سوم، قطعا بازی سختی برای ما خواهد بود. عده ای به فهرست اعلام شده ویلموتس نقد دارند و می گویند او یک ماه در ایران نبوده و بازی ها را ندیده است. ویلموتس به وحید هاشمیان اعتماد کامل دارد و قطعا فهرست را با مشورت او اعلام کرده است.پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس پیرامون فهرست اعلام شده از سوی ویلموتس تصریح کرد: به هر حال این فهرست اعلام شده و تغییری هم نخواهد کرد هر چند من هم به آن نقد دارم. واقعا تعجب کردم که بازیکنی مثل وحید امیری که از روز های اوج خود دور است از پرسپولیس دعوت می شود، اما مهدی ترابی که ستاره آن ها است دعوت نمی شود.ابراهیمی در پایان در مورد دعوت نشدن مهدی ترابی به تیم ملی افزود: در مجموع به نظرم اولویت ویلموتس هم مثل کی روش، دعوت از لژیونر ها است. او بازیکنی مثل وحید امیری را هم به خاطر تجربه لژیونر بودنش دعوت می کند، اما ترابی، چون لژیونر نبوده، دعوت نمی شود. فهرست او نشان می دهد که لژیونر های زیادی را به تیم ملی دعوت کرده است. برچسب ها : پیشکسوت پرسپولیس ناصر ابراهیمی پرسپولیس perspolis

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " تعجب آور است که ترابی دعوت نشده است! از منبع ارتش سرخ. "

اخبار گوناگون

× ×