روی خط خبر

موضوع: اخبار ویژه منبع: ارتش سرخ
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " بیشترین زمان حضور در زمین متعلق به بهترین گلزنان تیم است از منبع ارتش سرخ. "

بیشترین زمان حضور در زمین متعلق به بهترین گلزنان تیم است

علیپور 900 دقیقه، ترابی 880 دقیقه و نوراللهی 873 دقیقه در این فصل بازی کردند. با توجه به اینکه گابریل کالدرون ابتدای فصل به پرسپولیس اضافه شد، شناخت دقیقی از توانایی بازیکنان این تیم نداشت. اتفاقی که باعث تغییرات پیاپی بازیکنان در تیم

علیپور 900 دقیقه، ترابی 880 دقیقه و نوراللهی 873 دقیقه در این فصل بازی کردند. با توجه به اینکه گابریل کالدرون ابتدای فصل به پرسپولیس اضافه شد، شناخت دقیقی از ...ارتش سرخ دات كام : علیپور 900 دقیقه، ترابی 880 دقیقه و نوراللهی 873 دقیقه در این فصل بازی کردند.با توجه به اینکه گابریل کالدرون ابتدای فصل به پرسپولیس اضافه شد، شناخت دقیقی از توانایی بازیکنان این تیم نداشت. اتفاقی که باعث تغییرات پیاپی بازیکنان در تیم او شد. از تغییرات پست تا جابجایی مداوم بین نیمکت و ترکیب اصلی. اما در بین همه این تغییرات، سه بازیکن همیشه در ترکیب فیکس او بودند. علیپور که در همه 900 دقیقه لیگ نوزدهم در زمین بود و حتی تعویض هم نشد. به نظر می رسد کالدرون به ترابی گفته هر وقت که گل بزند، او را تعویض می کند. ترابی و نوراللهی هم در هر ده بازی حضور داشتند، اما دو مرتبه تعویض شدند. البته اگر محرومیت های بیرانوند نبود احتمالا کالدرون به شماره یک تیمش هم دست نمی زد.علی علیپور 900 دقیقه کاملعلی علیپور حتی یک دقیقه از فصل جدید را هم از دست نداده است. آقای گل پرسپولیس که این فصل فراز و نشیب زیادی را تجربه کرده، در هر ده مسابقه این فصل (در لیگ برتر) در ترکیب اصلی قرار داشت و کالدرون هم در هیچ شرایطی او را تعویض نکرده است.مهدی ترابی 880 دقیقهترابی هم در هر ده بازی پرسپولیس فیکس بود. البته این بازیکن دو مرتبه تعویض شد. یک بار هفته هفتم مقابل پیکان و در روزی که گل زد، دقیقه 82 تعویض شد. دومین و آخرین مرتبه ای که مهدی ترابی از بازی خارج شد به دیدار همین هفته مقابل فولاد برمی گردد که اتفاقا در این مسابقه نیز گل زد و دقیقه 78 تعویض شد.احمد نورالهی 873 دقیقهآخرین بازیکنی که در همه مسابقات این فصل پرسپولیس جزو نفرات اصلی بود، احمد نوراللهی است. البته نوراللهی هم مانند ترابی دو بار تعویض شد. در هفته هشتم و دیداری که پرسپولیس 5 گل به شاهین زد، کالدرون در دقیقه 75 نوراللهی را از بازی خارج کرد و به او استراحت داد. هفته بعد از آن هم دیدار با ماشین سازی بود که پرسپولیس گل نزد. دیداری که یکی از برنامه های کالدرون برای گل زدن، افزایش نیروی تهاجمی بود و در دقیقه 78 امیر روستایی را جایگزین نوراللهی کرد.بعد از این سه بازیکن، وحید امیری با 794 دقیقه بیشترین حضور را دارد. برچسب ها : پرسپولیس علی علیپور مهدی ترابی احمد نورالهی perspolis

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " بیشترین زمان حضور در زمین متعلق به بهترین گلزنان تیم است از منبع ارتش سرخ. "

اخبار گوناگون

× ×