روی خط خبر

موضوع: اخبار ویژه منبع: ارتش سرخ
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " علیپور با لب خندان به امید بازگشت به اوج از منبع ارتش سرخ. "

علیپور با لب خندان به امید بازگشت به اوج

علی علیپور مهاجم شماره 70 تیم پرسپولیس امیدوار است در پنج هفته باقی مانده از نیم فصل اول بدرخشد و گل های بیشتری را به ثمر برساند. تمرینات تیم پرسپولیس در حالی از امروز آغاز شده که به جز ملی پوشان، دیگر بازیکنان به طور منظم در تمرین حضور یاف

علی علیپور مهاجم شماره 70 تیم پرسپولیس امیدوار است در پنج هفته باقی مانده از نیم فصل اول بدرخشد و گل های بیشتری را به ثمر برساند. تمرینات تیم پرسپولیس در حالی...ارتش سرخ دات كام : علی علیپور مهاجم شماره 70 تیم پرسپولیس امیدوار است در پنج هفته باقی مانده از نیم فصل اول بدرخشد و گل های بیشتری را به ثمر برساند.تمرینات تیم پرسپولیس در حالی از امروز آغاز شده که به جز ملی پوشان، دیگر بازیکنان به طور منظم در تمرین حضور یافته اند. آن ها که ثلث اول لیگ را با قرارگیری در رتبه سوم به پایان رساندند، حالا با صدر تنها سه امتیاز فاصله دارند و امیدوارند با استفاده از تقابل تیم های بالای جدول با یکدیگر، به قهرمانی در نیم فصل برسند. اما بی تردید این هدف بدون درخشش مهاجمان این تیم به دست نخواهد آمد.در فصل جاری سرخ ها 11 گل به ثمر رسانده و با میانگین 1.1 گل در هر بازی، آمار نسبتا قابل قبولی را در استانداردهای لیگ ایران ثبت کرده اند اما سهم مهاجمان تنها 4 گل بوده که اتفاق ناامیدکننده ای است. آن هم در شرایطی که علی علیپور و مهدی طارمی از لیگ پانزدهم هر فصل حداقل 15 گل زده و جزو برترین گلزنان فوتبال ایران بودند.علیپور که این فصل دو پنالتی هم خراب کرد، در بازی با شاهین بوشهر هت تریک کرد اما در 10 دیدار دیگر (با احتساب جام حذفی) هیچ گلی نزد. او در دور جدید تمرینات قرمزپوشان تهرانی با انگیزه بسیار بالا حضور یافته و تلاش می کند تا با پیراهن پرسپولیس بدرخشد.آقای گل پرسپولیس در تاریخ لیگ برتر، حالا با جدایی براندائو وظیفه سخت تری را در پنج هفته آینده خواهد داشت و احتمالا در کنار وحید امیری باید زوج خط حمله را تشکیل دهد. برچسب ها : علی علیپور تمرینات پرسپولیس پرسپولیس perspolis

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " علیپور با لب خندان به امید بازگشت به اوج از منبع ارتش سرخ. "

اخبار گوناگون

× ×