روی خط خبر

موضوع: اخبار ویژه منبع: ارتش سرخ
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " قراردادهای سرخابی ها با کارگزاران امضا شده است از منبع ارتش سرخ. "

قراردادهای سرخابی ها با کارگزاران امضا شده است

معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: جلسه خوبی با مدیران عامل پرسپولیس و استقلال داشتیم و کارهای عملیاتی و اجرایی دو باشگاه برای ورود به فرا بورس به سرعت در حال انجام است. جمشید تقی زاده معاون معاون حقوقی، مجلس و امور استان های وزارت ورزش و جوانان در دوی

معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: جلسه خوبی با مدیران عامل پرسپولیس و استقلال داشتیم و کارهای عملیاتی و اجرایی دو باشگاه برای ورود به فرا بورس به سرعت در حال انجام است. جمشید تقی زاده معاون معاون حقوقی، مجلس و امور استان های وزارت ورزش و جوانان در دویست و بیست و یکمین جلسه شورای معاونان گفت: در جلسه ای با انصاری فرد مدیرعامل پرسپولیس و فتحی مدیر عامل استقلال آخرین وضع عملیاتی و اجرایی واگذاری دو باشگاه به بخش خصوصی را بررسی کردیم و خوشبختانه هر دو باشگاه پرسپولیس و استقلال برای ورود به فرابورس قراردادهای لازم و قانونی را با کارگزاران امضا کرده اند.تقی زاده افزود: قطعاً قراردادها خدمات مشاوره باشگاه پرسپولیس و استقلال با کارگزاران رسمی خود روال واگذاری دو باشگاه را سرعت بیشتری می دهد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " قراردادهای سرخابی ها با کارگزاران امضا شده است از منبع ارتش سرخ. "

اخبار گوناگون

× ×