روی خط خبر

موضوع: اخبار ویژه منبع: ارتش سرخ
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " پرسپولیسی که می شناختیم سراسر تهاجمی بود از منبع ارتش سرخ. "

پرسپولیسی که می شناختیم سراسر تهاجمی بود

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس به خبرورزشی گفت: پرسپولیس وقتی به موفقیت می رسد که از همه مشکلات خودش و حواشی که خارج از تیم وجود دارد، عبور کند. فرشاد پیوس از جمله جذاب ترین مهاجم های تاریخ باشگاه پرسپولیس است؛ از آن دست بازیکنانی که هر وقت صاحب

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس به خبرورزشی گفت: پرسپولیس وقتی به موفقیت می رسد که از همه مشکلات خودش و حواشی که خارج از تیم وجود دارد، عبور کند. فرشاد پیوس از جمله ج...ارتش سرخ دات كام : پیشکسوت باشگاه پرسپولیس به خبرورزشی گفت: پرسپولیس وقتی به موفقیت می رسد که از همه مشکلات خودش و حواشی که خارج از تیم وجود دارد، عبور کند.فرشاد پیوس از جمله جذاب ترین مهاجم های تاریخ باشگاه پرسپولیس است؛ از آن دست بازیکنانی که هر وقت صاحب موقعیت می شدند، بوی گل می دادند. البته در فوتبال امروز کشورمان کمتر مهاجمی حتی شبیه پیوس است، اما به همین بهانه با او گپ و گفتی داشتیم. پیوس بحث را از شرایط پرسپولیس آغاز کرد و گفت: «پرسپولیسی که در ذهن مان بود یک تیم سراسر تهاجمی است که از هیچ حریفی ترس ندارد و این توانایی را دارد که در هر بازی با طراحی حملات گسترده به گل برسد، اما این تیمی که می بینیم هنوز شکل نگرفته و انگار بازیکنان، با تفکرات گابریل کالدرون به خوبی آشنا و هماهنگ نشده اند. البته زمان زیادی هم وجود ندارد. همین حالا هم یک سوم از لیگ گذشته و پرسپولیس سه بازی را باخته و یک بار هم در خانه مساوی کرده است.»مهاجم پیشین پرسپولیس و تیم ملی اضافه کرد: «البته اوضاع آن قدر ها هم بد نیست، اما آن طور که انتظار داشتیم، نیست. شرایط پرسپولیس می تواند در آینده باعث نگرانی شود مگر آنکه در شروع دوباره لیگ ببینیم که پرسپولیس دچار تغییر و تحول شده باشد. اگر این اتفاق رخ دهد همه ما امیدوار خواهیم شد. از سوی دیگر من هم امیدوارم پرسپولیس در بازگشت به لیگ تغییرات بیشتری را در مدل تاکتیکی و شکل بازی خود داشته باشد.»او در خصوص وضعیت تیم در جدول رده بندی هم گفت: «پیروزی تیم یحیی گل محمدی مقابل گل گهر سیرجان همه معادلات را به هم ریخت. حالا شهرخودرو صدرنشین لیگ برتر است و یحیی هم نشان داده از هیچ موقعیت و فرصتی برای کسب امتیاز نمی گذرد. او کارش را خیلی خوب بلد است و به نظر من به یکی از بهترین مربیان نسل جدید فوتبال ایران تبدیل شده است. یحیی می تواند تأثیرات بیشتری روی لیگ بگذارد. او سپاهان را از صدر جدول پایین کشید، اما برای پرسپولیس و سایر مدعیان هم خط و نشان کشید و ثابت کرد با اینکه تیمش نسبت به سایر مدعیان، مهره های کمتری دارد، اما توانایی هایش به اندازه سایر حریفان است.پیوس در پایان گفت: «ما فقط می توانیم دعا کنیم پرسپولیس قهرمان شود ولی این را هم باید مدنظر قرار داد که این تیم برای کسب قهرمانی نیاز دارد تا مشکلات داخلی و خارجی خود را از بین ببرد. پرسپولیس وقتی به موفقیت می رسد که از همه مشکلات خودش و حواشی که خارج از تیم وجود دارد، عبور کند.» برچسب ها : فرشاد پیوس پیشکسوت پرسپولیس پرسپولیس perspolis

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " پرسپولیسی که می شناختیم سراسر تهاجمی بود از منبع ارتش سرخ. "

اخبار گوناگون

× ×