روی خط خبر

موضوع: اخبار ویژه منبع: ارتش سرخ
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " کالدرون، بشار را قبول ندارد؟ از منبع ارتش سرخ. "

کالدرون، بشار را قبول ندارد؟

در حال حاضر کالدرون اعتقادی به بشار ندارد! هر قدر هم اطرافیان تیم به او گفته اند که بشار در تیم ملی عراق بازیکن مؤثری است بی فایده بود. بعد از شکست دادن فولاد خوزستان گابریل کالدرون در نشست مطبوعاتی از ترکیب بدون یار خارجی تیمش تعریف کرد! تیمی که ب

در حال حاضر کالدرون اعتقادی به بشار ندارد! هر قدر هم اطرافیان تیم به او گفته اند که بشار در تیم ملی عراق بازیکن مؤثری است بی فایده بود.بعد از شکست دادن فولاد خوزستان گابریل کالدرون در نشست مطبوعاتی از ترکیب بدون یار خارجی تیمش تعریف کرد! تیمی که براندائو، بشار و رادوشویچ را آن روز روی نیمکت داشت و کالدرون در پایان مصاحبه اش گفت، برای براندائو احتمالاً تصمیمات جدیدی گرفته خواهد شد. سرمربی پرسپولیس به خبرنگاران گفت: «مقابل تیم خوبی بازی کردیم و به بازیکنانم تبریک می گویم. بردن در این زمین شایستگی می خواهد. برای من افتخار است که با بازیکنان ایرانی کار می کنم. تکرار می کنم بدون بازیکن خارجی خیلی خوب بازی می کنیم و برای همین به بازیکنان ایرانی تبریک می گویم.»نزدیکان باشگاه پرسپولیس اعتقاد داشتند روی صحبت گابریل کالدرون بیشتر با بشار رسن است. هافبکی که مقابل فولاد خوزستان فرصت بازی پیدا نکرد. این در حالیست که بشار رسن عراقی در زمان سرمربیگری گابریل کالدرون و با نظر خود این مرد آرژانتینی قراردادش با پرسپولیس را تمدید کرد. سرمربی پرسپولیس حتی به خاطر همین هافبک عراقی، سروش رفیعی را جواب کرد و....اما شنیدیم در حال حاضر کالدرون اعتقادی به بشار ندارد! هر قدر هم اطرافیان تیم به او گفته اند که بشار در تیم ملی عراق بازیکن مؤثری است بی فایده بود. عجیب آنکه وقتی رسن به کالدرون اعلام کرد مشکل پاسپورت دارد، اما می تواند چهارشنبه به ایران بیاید و دوباره به عراق برگردد، گابریل کالدرون با بی خیالی به او گفت که می تواند در کشورش بماند و به کار شخصی اش رسیدگی کند! در روز هایی که هافبک های پرسپولیس از تغذیه مهاجمان خود و به ویژه علی علیپور عاجز هستند باز گابریل کالدرون به بازیساز عراقی خود مرخصی می دهد!

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " کالدرون، بشار را قبول ندارد؟ از منبع ارتش سرخ. "

اخبار گوناگون

× ×