روی خط خبر

موضوع: اخبار ویژه منبع: ارتش سرخ
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " فینال کالدرون؛ پرسپولیس حالاحالا ها باید ببرد از منبع ارتش سرخ. "

فینال کالدرون؛ پرسپولیس حالاحالا ها باید ببرد

کالدرون درست گفته، چون تمام بازی های حذفی به نوعی فینال است و پرسپولیس سابقه باخت در همین جام را به صنعت نفت دارد، اما بازی حساس امروز قبل از آنکه برای پرسپولیس حکم فینال را داشته باشد، برای شخص کالدرون دارد که تقریباً همه هواداران پرسپولیس از او دل

کالدرون درست گفته، چون تمام بازی های حذفی به نوعی فینال است و پرسپولیس سابقه باخت در همین جام را به صنعت نفت دارد، اما بازی حساس امروز قبل از آنکه برای پرسپولیس حکم فینال را داشته باشد، برای شخص کالدرون دارد که تقریباً همه هواداران پرسپولیس از او دلخور هستند و خواه ناخواه نتایج و عملکرد مرد آرژانتینی را با برانکو مقایسه می کنند.جام حذفی مساوی ندارد و کالدرون خوب می داند اگر قهرمان لیگ نشود، حداقل باید جام حذفی را ببرد. او چند روز قبل در جلسه با انصاری فرد هم گفته بود مطمئن باشید من یک جام با پرسپولیس می گیرم... و چه جامی راحت تر از جام حذفی. پرسپولیس امسال در لیگ برتر کار بسیار سختی دارد و با وجود تیم هایی، چون سپاهان، شهر خودرو، تراکتور، استقلال و... به مراتب باید بهتر نتیجه بگیرد تا برای چهارمین بار پیاپی قهرمان شود، اما حکایت جام حذفی متفاوت است.کالدرون روز های خاص و حساسی را سپری می کند و چاره ای جز برد در تمام بازی های آتی ندارد. حالا فرقی نمی کند حریف صنعت نفت آبادان در جام حذفی باشد یا نساجی در لیگ برتر. کالدرون باید حالاحالا ها ببرد تا از این بحران خارج شود و بازی امروز هم همان طور که خودش گفت، یک فینال است.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " فینال کالدرون؛ پرسپولیس حالاحالا ها باید ببرد از منبع ارتش سرخ. "

اخبار گوناگون

× ×