روی خط خبر

موضوع: اخبار ویژه منبع: ارتش سرخ
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " بازگشت زوج دفاعی پرسپولیس با اتفاقات ویژه از منبع ارتش سرخ. "

بازگشت زوج دفاعی پرسپولیس با اتفاقات ویژه

دو بازیکن خط دفاعی پرسپولیس بعد از اتفاقات عجیبی که این فصل پشت سر می گذارند بار دیگر به ترکیب اصلی رسیدند. سیدجلال حسینی و شجاع خلیل زاده که نقش پررنگی در موفقیت های فصول اخیر سرخپوشان داشته اند، طی فصل جاری شرایط متفاوتی را با کالدرون پشت سر می گ

دو بازیکن خط دفاعی پرسپولیس بعد از اتفاقات عجیبی که این فصل پشت سر می گذارند بار دیگر به ترکیب اصلی رسیدند.سیدجلال حسینی و شجاع خلیل زاده که نقش پررنگی در موفقیت های فصول اخیر سرخپوشان داشته اند، طی فصل جاری شرایط متفاوتی را با کالدرون پشت سر می گذارند.خلیل زاده که شرایط بهتری در ابتدای فصل در ترکیب داشت بعد از محرومیت و حضور در پست غیرتخصصی در آخرین بازی این تیم به نیمکت دوخته شد تا در پایان جدال با نفت مسجد سلیمان به سوژه ای برای انتقاد از کالدرون تبدیل شود.سیدجلال حسینی نیز به عنوان کاپیتان بعد از چند بازی نیمکت نشینی به ترکیب اصلی برگشت و در آخرین جدال مقابل مسجدسلیمانی ها ضمن گرفتن چند فرصت از حریف، دو موقعیت جدی گلزنی نیز داشت که سوشا مکانی را مانع از تحقق این هدف دید و نهایت با شکست بازی را پایان داد.اکنون بار دیگر کالدرون در ترکیب خود با قرار دادن این زوج دفاعی به امید دستیابی به جواز صعود برابر نفت آبادان تیمش را هدایت خواهد کرد. سیدجلال حسینی در آخرین تقابل دو تیم که به لیگ برتر مربوط است اولین نیمکت نشینی فصل خود را تجربه کرده بود تا کنعانی زادگان در بازگشت به این تیم تک گل پیروزی بخش سرخپوشان را با چاشنی جشن گل یزله به نام خود کند.خلیل زاده نیز بعد از نیمکت نشینی در بازی قبلی اینبار به ترکیب بازگشته و در پست دلخواهش به این امید به میدان رفته تا کالدرون را به توانایی هایش امیدوار و جایگاه خود را ثابت نگه دارد.باید دید زوج موفق سرخپوشان همانند فصول گذشته این تیم را به نتیجه دلخواه خواهند رساند یا خیر.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " بازگشت زوج دفاعی پرسپولیس با اتفاقات ویژه از منبع ارتش سرخ. "

اخبار گوناگون

× ×