روی خط خبر

موضوع: اخبار ویژه منبع: ارتش سرخ
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " ارزیابی ما برای مربی پایان نیم فصل است از منبع ارتش سرخ. "

ارزیابی ما برای مربی پایان نیم فصل است

 مدیرعامل باشگاه پرسولیس گفت: ما هیچ اولتیماتومی به کالدرون نداده بودیم و ارزیابی ما تا پایان نیم فصل برای مربی است.  محمدحسن انصاری فرد پس از برتری پرسپولیس و صعود این تیم به مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی اظهار داشت: خدا را شکر که بازی

مدیرعامل باشگاه پرسولیس گفت: ما هیچ اولتیماتومی به کالدرون نداده بودیم و ارزیابی ما تا پایان نیم فصل برای مربی است. محمدحسن انصاری فرد پس از برتری پرسپولیس و صعود این تیم به مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی اظهار داشت: خدا را شکر که بازی را بردیم و به مرحله بعد صعود کردیم. بازیکنان ما زحمت کشیدند و بازی در اختیار تیم ما بود مثل بازی های گذشته که خوشبختانه منجر به صعود تیم به مرحله بعد شد.وی در پاسخ به این سؤال که آیا به کالدرون اولتیماتوم داده بود، گفت: ما هیچ اولتیماتومی نداده بودیم و ارزیابی ما تا پایان نیم فصل است.وی در پاسخ به این سؤال که شرایط را چگونه ارزیابی می کند، گفت: فقط می توانم بگویم حالا به مرحله بعد رفتیم و از این اتفاق خوشحالیم.مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در پاسخ به سؤال خبرنگاری که پرسید آیا شما با برانکو مذاکره کرده بودید که در صورت نتیجه نگرفتن پرسپولیس جانشین کالدرون شود، گفت: اصلاً بحث برانکو را مطرح نکنید و سرمربی تیم ما کالدرون است.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " ارزیابی ما برای مربی پایان نیم فصل است از منبع ارتش سرخ. "

اخبار گوناگون

× ×