روی خط خبر

موضوع: اخبار ویژه منبع: ارتش سرخ
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " کالدرون: وظیفه ما صعود بود از منبع ارتش سرخ. "

کالدرون: وظیفه ما صعود بود

 سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بابت صعود به مرحله بعد تبریک می گویم که البته، این وظیفه ما بود. گابریل کالدرون بعد از پیروزی یک بر صفر مقابل نفت آبادان در نشست خبری گفت: بابت صعود به مرحله بعد به تیمم تبریک می گویم و این وظیفه ما بود. وی د

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بابت صعود به مرحله بعد تبریک می گویم که البته، این وظیفه ما بود. گابریل کالدرون بعد از پیروزی یک بر صفر مقابل نفت آبادان در نشست خبری گفت: بابت صعود به مرحله بعد به تیمم تبریک می گویم و این وظیفه ما بود.وی در مورد اینکه برد پررنگی مقابل نفت آبادان نداشتید، عنوان کرد: آمار را از آغاز لیگ بررسی کنیم. ما مهاجم گلزن نداریم. تیم بزرگ بدون مهاجم گلزن، مقابل تیم هایی که دفاعی بازی می کنند، به مشکل می خورد. سعی می کنیم علیپور را برگردانیم چرا که بازیکن مهمی برای ماست.وی ادامه داد: عبدی بازیکن جوان و آینده داری است. چون بازیکن جوانی است، نمی توانیم انتظار داشته باشیم مثل بازیکنان با تجربه عمل کند. در حال حاضر شرایط ما اینگونه است. من به تیم های دیگر هم تبریک می گویم واقعا خوب بازی می کنند ولی تیم های بزرگ به مهاجم نیاز دارند. علیپور هم بازیکن گلزنی است، اما در شرایط روحی خوبی نیست.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " کالدرون: وظیفه ما صعود بود از منبع ارتش سرخ. "

اخبار گوناگون

× ×