روی خط خبر

موضوع: اخبار ویژه منبع: ارتش سرخ
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " مهم این بود که صعود کنیم از منبع ارتش سرخ. "

مهم این بود که صعود کنیم

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: انتقاد همیشه وجود دارد ولی باید کاری کنیم که هواداران را از شرایط تیممان راضی نگه داریم. محمد انصاری بعد از برتری پرسپولیس مقابل نفت آبادان اظهار داشت: خدا را شکر که برنده شدیم و توانستیم به مرحله بعد صعود کنیم. در ج

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: انتقاد همیشه وجود دارد ولی باید کاری کنیم که هواداران را از شرایط تیممان راضی نگه داریم. محمد انصاری بعد از برتری پرسپولیس مقابل نفت آبادان اظهار داشت: خدا را شکر که برنده شدیم و توانستیم به مرحله بعد صعود کنیم. در جام حذفی مهم ترین مسئله این است که به مرحله بعد صعود کنیم.وی افزود: نفت آبادان تیم خیلی خوبی بود و مقابل ما خوب کار کرد. باید روز به روز شرایطمان را بهتر کنیم تا موفق شویم.مدافع تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این سوال که قبول دارید پرسپولیس این روزها خوب بازی نمی کند، گفت: هواداران باید از ما راضی باشند. انتقاد همیشه وجود دارد ولی امیدوارم بتوانیم با عملکردمان هواداران را راضی کنیم.خبرنگاری از انصاری سوال کرد که زیر پیراهنت چه پوشیده بودی که به این سوال پاسخی نداد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " مهم این بود که صعود کنیم از منبع ارتش سرخ. "

اخبار گوناگون

× ×