روی خط خبر

موضوع: اخبار ویژه منبع: ارتش سرخ
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " امیدوارم در جام حذفی قهرمان شویم از منبع ارتش سرخ. "

امیدوارم در جام حذفی قهرمان شویم

 بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: امیدوارم در جام حذفی قهرمان شویم. امیر روستایی بعد از برتری پرسپولیس مقابل نفت آبادان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: خوشبختانه بازی خوبی انجام شد و ما بازی را خوب اداره کردیم و برنده شدیم. امیدوارم که درنهایت جا

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: امیدوارم در جام حذفی قهرمان شویم. امیر روستایی بعد از برتری پرسپولیس مقابل نفت آبادان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: خوشبختانه بازی خوبی انجام شد و ما بازی را خوب اداره کردیم و برنده شدیم. امیدوارم که درنهایت جام حذفی را با قهرمانی به اتمام برسانیم.وی در خصوص شرایط آماده سازی تیم ملی امید گفت: ما دو بازی با اندونزی کردیم که واقعا شرایط خوبی داشتیم و توپ های ما تبدیل به گل نشد. در بازی با قطر هم روی اشتباهات فردی گل خوردیم. اگر نظر من را می پرسید این تیم می تواند به المپیک صعود کند فقط کمی حمایت از طرف مسئولان می خواهد.بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس تصریح کرد: البته تا الان از ما حمایت شده، ولی نیازمند حمایت بیشتری هستیم. اردوی آخر تیم امید در تاریخ فیفادی نیست و باشگاه ها باید با تیم امید بیشتر همکاری کنند.وی در خصوص اینکه در تیم امید در مسابقه آخر به عنوان مدافع راست به میدان رفته است، گفت: پست من مهاجم است، ولی در تیم امید با تشخیص کادر فنی در پست مدافع راست به میدان رفتم.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " امیدوارم در جام حذفی قهرمان شویم از منبع ارتش سرخ. "

اخبار گوناگون

× ×