روی خط خبر

موضوع: اخبار ویژه منبع: ارتش سرخ
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " کاش پرسپولیس هم می توانست از شما شکایت کند! از منبع ارتش سرخ. "

کاش پرسپولیس هم می توانست از شما شکایت کند!

تازه ترین شاکی پرسپولیس میثاق معمارزاده است. دروازه بان اسبق سرخ ها برای وصول مطالبات کهنه اش به کمیته تعیین وضعیت فدراسیون شکایت کرده که البته کاملا هم حق دارد. با این وجود کاش قانونی وجود داشت که بر اساس آن پرسپولیس هم می توانست از بازیکنانی نظی

تازه ترین شاکی پرسپولیس میثاق معمارزاده است. دروازه بان اسبق سرخ ها برای وصول مطالبات کهنه اش به کمیته تعیین وضعیت فدراسیون شکایت کرده که البته کاملا هم حق دارد. با این وجود کاش قانونی وجود داشت که بر اساس آن پرسپولیس هم می توانست از بازیکنانی نظیر معمارزاده شکایت کند؛ کسی که انواع و اقسام گل های عجیب را خورد و باغ را آباد کرد. محمد رویانیان یکی از انبوه مدیران اشتباهی فوتبال ایران بود؛ اما اگر او در مسند مدیرعاملی پرسپولیس فقط یک جمله درست به زبان آورده باشد، آن هم این بود که گفت: «خود من توی گل بایستم بهتر از میثاق است!» کلا خیلی از گلرهای پرسپولیس سرنوشت های غریبی پیدا کردند؛ از همین میثاق که در جوانی محو شد تا علیرضا حقیقی و سوشا مکانی که داستان های خودشان را داشتند و البته استاد حسین هوشیار که در افق گم شد...!

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " کاش پرسپولیس هم می توانست از شما شکایت کند! از منبع ارتش سرخ. "

اخبار گوناگون

× ×