روی خط خبر

موضوع: اخبار ویژه منبع: ارتش سرخ
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " نه عالیشاه، نه نعمتی، داستان چیست؟ از منبع ارتش سرخ. "

نه عالیشاه، نه نعمتی، داستان چیست؟

در حالی که خط میانی پرسپولیس در نیمه نخست ناکارآمد نشان داد و همه منتظر ورود امید عالیشاه و سیامک نعمتی به زمین بودند کالدرون در اقدامی عجیب فرشاد احمدزاده را به میدان فرستاد. بازیکنی که به خاطر محرومیت های متوالی چندین هفته دور از میدان و شرایط مسا

در حالی که خط میانی پرسپولیس در نیمه نخست ناکارآمد نشان داد و همه منتظر ورود امید عالیشاه و سیامک نعمتی به زمین بودند کالدرون در اقدامی عجیب فرشاد احمدزاده را به میدان فرستاد. بازیکنی که به خاطر محرومیت های متوالی چندین هفته دور از میدان و شرایط مسابقه بود. این مسأله البته در نمایش شماره 10 سرخ ها مشهود بود و او با اینکه خیلی سعی می کرد در جریان بازی تأثیرگذار باشد و البته تلاش زیادی هم کرد اما چند بار به راحتی توپ را لو داد تا نشان دهد هنوز در شرایط مسابقه نیست.در عین حال با در نظر گرفتن اینکه در بازی با نفت مسجدسلیمان عالیشاه و نعمتی با ورود به میدان نمایش مثبتی ارائه کرده و در تغییر شرایط بازی تأثیرگذار بودند پیش بینی می شد حداقل به عنوان بازیکن تعویضی به میدان بروند اما با وجود اینکه گرم کردند، به بازی نرفتند. جالب اینکه با وجود انجام دومین تعویض کالدرون قبل از دقیقه 60 و با توجه به شرایط بازی شاید نیاز بود تا در خط حمله فشار زیادی روی خط دفاع حریف آورده شود، در این وضعیت انتظار می رفت عالیشاه یا نعمتی به عنوان سومین تعویضی به میدان بروند اما این اتفاق رخ نداد و کالدرون بازی را تنها با دو تعویض به پایان رساند.در مورد عالیشاه و دلایل بازی نکردنش دیروز اخباری در رسانه ها منتشر شد مبنی بر اینکه او درباره کالدرون حرفی زده که به گوش سرمربی آرژانتینی رسیده و همین مسأله باعث شده تا کالدرون از امید استفاده نکند. عالیشاه فصل قبل هم با برانکو در مقطعی مشکل داشت و بازی نمی کرد اما مشخص نیست سیامک نعمتی چرا به بازی نرفت و تعویض نشد. نعمتی بعد از مصدومیت کم کم به فرم بازی رسیده بود و شاید استحقاق این را داشت که برای حداقل 20 دقیقه در میدان باشد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " نه عالیشاه، نه نعمتی، داستان چیست؟ از منبع ارتش سرخ. "

اخبار گوناگون

× ×