روی خط خبر

موضوع: اخبار ویژه منبع: ارتش سرخ
امتیاز: 5 5

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " فردا دیر است، همین الان ایوانکوویچ را بیاورید! از منبع ارتش سرخ. "

فردا دیر است، همین الان ایوانکوویچ را بیاورید!

پیشکسوت پرسپولیس و تیم ملی گفت: اگر هر مربی دیگری را به جز برانکو برای تیم ملی می خواستند، صددرصد مخالف بودم، ولی شرایط برانکو کاملاً فرق دارد. پیشکسوت باشگاه پرسپولیس معتقد است یکی از دلایل افت فنی این تیم می تواند اشباع شدن بعضی از بازی

پیشکسوت پرسپولیس و تیم ملی گفت: اگر هر مربی دیگری را به جز برانکو برای تیم ملی می خواستند، صددرصد مخالف بودم، ولی شرایط برانکو کاملاً فرق دارد.پیشکسوت باشگاه پرسپولیس معتقد است یکی از دلایل افت فنی این تیم می تواند اشباع شدن بعضی از بازیکنانی باشد که در 3 سال اخیر با این تیم قهرمان لیگ برتر شده اند.محمد نصرتی بازیکن سابق این تیم در این خصوص گفت: پرسپولیس عملکرد خوبی را در این دیدار داشت. این برد باعث می شود شرایط تغییر کند زیرا در بازی های اخیر پرسپولیس، این تیم مستحق برنده شدن بود و حتی در دیدار با نفت مسجدسلیمان هم با بدشانسی شکست خورد.او درباره مشکل گلزنی پرسپولیسی ها توضیح داد: پرسپولیس وقتی می تواند از 4 سهمیه خارجی خود به بهترین شکل استفاده کند، چرا 2 سهمیه را برای رادوشوویچ و جونیوری هدر می دهد که بازی نمی کنند؟ کارهای هجومی پرسپولیس در خط حمله نشان می دهد که این تیم در حملات برنامه دارد اما مهاجمان تیم از جمله علیپور نیاز به آرامش و تشویق هواداران دارند. از عبدی جوان هم فعلا نمی شود بیش از این انتظار داشت، پس هواداران باید صبر و حوصله به خرج دهند زیرا پرسپولیس هفته به هفته بهتر خواهد شد.مدافع سابق پرسپولیس درباره کالدرون گفت: مقایسه کالدرون و برانکو جالب نیست. برانکو با تیم به ثبات رسیده بود و آزمون و خطاهایش را با حمایت همین هواداران پشت سر گذاشته بود. مربی آرژانتینی نیز نیاز به حمایت و صبر و حوصله دارد. مهم ترین وظیفه مدیریت و کالدرون تزریق آرامش و انگیزه به تیم است زیرا پرسپولیس لیگ نوزدهم از بازیکنانی تشکیل شده که 3 فصل متوالی قهرمان شده اند و امکان دارد بعضی از آن ها اشباع شده باشند.نصرتی در پایان درباره تقویت پرسپولیس در نیم فصل گفت: این تیم یک بازیساز و یک مهاجم نوک باکیفیت برای رقابت با علیپور نیاز دارد زیرا پرسپولیس هم مدعی لیگ و هم جام حذفی است و از طرفی باید در لیگ قهرمانان آسیا هم رقابت کند.اگر هر مربی دیگری را به جز برانکو برای تیم ملی می خواستند، صددرصد مخالف بودم، ولی شرایط برانکو کاملاً فرق دارد. برانکو فوتبال ایران را حتی بهتر از کرواسی می شناسد و البته اشراف کاملی روی فوتبال آسیا دارد. او جزئیات همه بازیکنان آسیایی را هم می داند. به نظر من فردا هم دیر است، باید همین الان برانکو را سرمربی تیم ملی کنند. اگر می خواهیم به جام جهانی صعود کنیم، فقط برانکو می تواند فوتبال ایران را نجات دهد و ما را به جام جهانی ببرد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و پرسپولیس آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم پرسپولیس در حوزه special-اخبار ویژه، نشر خبر " فردا دیر است، همین الان ایوانکوویچ را بیاورید! از منبع ارتش سرخ. "

اخبار گوناگون

× ×